Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 20d. 13:07

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ištikimiausiems klausytojams siūlo abonementų akciją

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
E.Volgino nuotr. / Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ( vyr.dirigentas ir meno vadovas Gintaras Rinkevičius) skelbia naują abonementų akciją „Simfomanija“.

Visi simfoninės muzikos gerbėjai ir orkestro bičiuliai rugpjūčio 20 – rugsėjo 30d. kviečiami įsigyti bilietus su didžiausiomis nuolaidomis.

Akcijos sąlygos: perkant bilietus į 3-4 koncertus taikoma 25 procentų nuolaida, o perkant bilietus į 5 ir daugiau koncertų taikoma 30 procentų nuolaida. Akcijos bilietai parduodami Vilniaus kongresų rūmų kasoje, „Tiketa“ kasose.

XXIV koncertų sezone orkestras paruošė 7 puikius simfoninės muzikos koncertus, kurių kviestinės žvaigždės Davidas Geringas (violončelė), Novosibirsko akademinis simfoninis orkestras, Lukas Geniušas (fortepijonas), Liudas Mikalauskas (bosas), Alexanderis Palei (fortepijonas), Ernstas Kovačičius (smuikas), Petras Vyšniauskas (saksofonas), Asmik Grigorian (sopranas), dirigentai Francesko La Vecchia (Italija ), Charles – Olivieri Munroe (Kanada) ir kiti. Taip pat 2 originalias kamerines programas „2+2“, „Skambantys vėjai“, ir, žinoma, koncertus visai šeimai. Orkestras pirmą kartą bendradarbiaus ir paruoš originalią programą su žymiausiu Lietuvoje kolektyvu „TELE BIM-BAM“.

Abonementų akcija siūlo ne tik nuolaidas bilietams, bet ir loteriją, kurioje galima išlošti puikius LVSO rėmėjų įsteigtus prizus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės