Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 15, 11:23

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras šventinius koncertus šiemet surengs Valdovų rūmuose

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, kaip ir kasmet savo klausytojus pakvies į šventinius koncertus. Jie šiemet vyks gruodžio 22–29 d. Valdovų rūmuose, rašoma pranešime spaudai.
Koncertas
Koncertas / Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro nuotr.

Šventinį laikotarpį pradės ilgiausiai besitęsiantis ir klausytojų labai mylimas Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro projektas „Roko baladės“ – gruodžio 22 d. scenoje šėls Povilas Meškėla, Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius su garsiausiais roko klasikos hitais.

Gruodžio 26 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pakvies į Kalėdinį koncertą „Gražiausios operų arijos“ su operos solistais Ona Kolobovaite ir Liudu Mikalausku. Koncerte skambės gražiausios W.A.Mozarto, G.Verdi, G.Puccini, G.Rossini, G.Donizetti, Ch.Gounod ir A.Dvořáko operų arijos.

Gruodžio 27 d. turėtų pasižymėti Merūno Vitulskio talento gerbėjai. Tenoro solinius koncertus išgirsti galima ne taip dažnai, o šįsyk M. Vitulskis Valdovų rūmuose pristatys išskirtinio grožio klasikinės operos perlų programą.

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 29 d. klausytojų lauks premjera – naujas Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro projektas „Viva la Diva“, kuriame pasirodys vokalo deivės Ieva Prudnikovaitė, Ona Kolobovaitė ir Evelina Sašenko. Jos atliks geriausių visų laikų miuziklų ir pop klasikos kūrinių programą.

Šventiniams Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertams diriguos maestro Gintaras Rinkevičius.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras primena, kad nepaisant šiuo metu vykdomos pastato rekonstrukcijos, Vilniaus kongresų rūmų kasa veikia kaip įprasta.

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro šventiniai koncertai vyks gruodžio 22, 26, 27 ir 29 d. 19 val. Valdovų rūmuose. Bilietų galite įsigyti Vilniaus kongresų rūmų, „Tiketos“ ir „Teatrai.lt“ kasose. Daugiau informacijos www.lvso.lt.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą