Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mantas: naujoje akustinėje programoje – jokio nereikalingo grimo nei man, nei mano muzikai!

Mantas Jankavičius
"Promostar" nuotr. / Mantas Jankavičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Rudenį su tamsiais vakarais ir vis vėstančiais orais galima išgyventi dvejopai: verkšlenti įsikniaubus į pagalvę, kad baigėsi vasara arba klausytis geros muzikos gyvo garso koncerte kartu su Mantu.

Įkvėptas naujos kino patirties, bet išsekintas intensyvių filmavimų, Mantas nutarė suburti muzikantų grupę ir atlikti savo naujai sukurtas dainas akustiniame koncerte. Šiame projekte naujai skambės ir senieji dainininko hitai – jiems šviežumo jausmą suteiks nauja aranžuotė ir adaptacija šiai gyvo garso programai.

Sėkmė didžiajame ekrane

Ir iš tiesų įvairialypei asmenybei-menininkui Mantui nėra laiko prastam orui ar blogai nuotaikai. Rugsėjo mėnesį mes jį pamatėme grandiozinio lietuvių filmo premjeroje „Tadas Blinda. Pradžia“, kurioje Mantas atliko pagrindinį vaidmenį. Intensyvūs juostos filmavimo darbai davė gerų rezultatų, o jo sukurtam Tado Blindos vaidmeniui užsienio kino kūrėjai negailėjo gerų atsiliepimų.

Savo universalumu Mantas žavi daugelį klausytojų ir žiūrovų, net jei tai nėra jo prisiekę gerbėjai. Todėl kuo toliau, tuo labiau šį scenos žmogų tampa vis sunkiau apibūdinti tik viena definicija. Mantas – dainininkas, muzikantas, šokėjas, aktorius... Tikėtina, šis apibūdinimų sąrašas ateityje dar plėsis. Nepaisant veiklos įvairumo, Mantas nepamiršta savo „šaknų“ – dainavimo ir muzikavimo. Bet ir šioje, savo itin gerai žinomoje sferoje, jis sugeba būti kaskart kitoks – visi jo įgyvendinami muzikiniai projektai konceptualiai skirtingi.

Jį galime išvysti Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su Kauno Bigbendu, įkūnijantį legendinį Franką Sinatrą arba garsiausiuose Lietuvos naktiniuose klubuose su žinomu choreografu ir šokėju Gyčiu Ivanausku ir jo kolega Evaldu Taujanskiu atliekantį jau kone kultine tapusią „Čiuožki“ programą.

Grįžta prie savo „šaknų“

Mantas pasakoja, kad naujasis jo amplua kine suteikė daug patirties, įspūdžių ir nepakartojamų išgyvenimų, bet tuo pačiu, filmuodamasis juostoje „Tadas Blinda. Pradžia“, dainininkas jau brandino mintį rudenį surengti akustinių koncertų ciklą.

„Šioje programoje būsiu 100 procentų Mantas. Kodėl? Kūriniai bus atliekami visiškai natūraliai, neperkraunant jų sudėtingomis kompiuterinėmis aranžuotėmis. Žodžiu, nebus uždėta jokio nereikalingo grimo nei man, nei mano atliekamai muzikai“, – atvirauja garsus atlikėjas.
Šių artėjančių akustinių koncertų proga, M. Jankavičius kartu pristato ir naują vaizdo klipą – „Vienišų namų tyla“. Jautrus ir nuoširdus atlikėjo naujos dainos „Vienišų namų tyla“ vaizdo klipas, nufilmuotas apleisto klubo „Kablys“ pastate.

Šios dainos akustinę versiją išgirs ir būsimų koncertų klausytojai. Programoje skambės ir neseniai pasirodę, bet jau populiarumo sulaukę kūriniai „Melagė“ ir „Suartina mus“.
Mantas patikina, kad šie pasirodymai nebus snobiški, nes jis savęs nelaiko dainuojamosios poezijos atstovu. Atlikėjas žada spontaniškus jausmus ir nesuvaidintą nuotaiką: „Jei norėsime – verksime, jei norėsime – juoksimės."

Koncertai vyks: lapkričio 7 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje; lapkričio 9 d. koncertų salėje „Saulė“, Šiauliuose; lapkričio 18 d. Klaipėdos koncertų salėje; gruodžio 1 d. Panevėžio muzikiniame teatre.

Siūlome pažiūrėti vaizdo klipą „Vienišų namų tyla“:

VIDEO: Mantas - Vienišų namų tyla

O naujojo Manto klipo filmavimo užkulisius galite pažiūrėti čia:

VIDEO: Mantas Jankavičius VIENIŠŲ NAMŲ TYLA making of

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau