Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 22d. 14:35

Mantas pristato spektakliui „Laisvi drugeliai“ sukurtą dainą

Mantas Jankavičius spektaklyje „Laisvi drugeliai“
T.Stasevičiaus nuotr. / Mantas Jankavičius spektaklyje „Laisvi drugeliai“

Dainininko Manto specialiai spektakliui „Laisvi drugeliai“, kuriame jis sukūrė pagrindinį vaidmenį, parašytą dainą jau greitai bus galima išgirsti ne tik teatre ir akustiniuose koncertuose, bet ir per radiją – taip pat kaip spektaklis besivadinančios dainos įrašų kopijos jau iškeliavo į radijo stotis.

Mantas pasakoja, kad dainą „Laisvi drugeliai“ parašė įkvėptas Leonardo Gershe pjesės, pagal kurią sukurtas spektaklis praėjusį pavasarį buvo pristatytas Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro scenoje. Išmėginti jėgas teatre Mantą pakvietė žinomas aktorius ir režisierius Dainius Kazlauskas, su kuriuo Mantas kartu filmavosi milžiniško populiarumo sulaukusiame lietuviškame filme „Tadas Blinda.Pradžia“.

„Spektaklis yra apie jauną dainininką, kuris svajodamas išgarsėti atvyksta į Niujorką. Su panašiomis mintimis aš kažkada atvažiavau į Vilnių, tad parašyti dainą sunku nebuvo“, – paaiškina atlikėjas.

Jau kurį laiką ši daina skamba akustiniuose dainininko pasirodymuose, tačiau paversti šią dainą radijo singlu Mantas ryžosi tik dabar.

„Po sėkmingų spektaklių supratau, kad ši daina man labai svarbi, nes atspindi dar vieną naują – gyvenimo su teatru – etapą. Būtų neteisinga ją slėpti“, – sako atlikėjas.

Panevėžyje „Laisvi drugeliai“ sulaukė neregėto populiarumo. Į spektaklius šluote iššluojami visi bilietai – tiek daug žmonių į spektaklius rinkdavosi tik tuomet, kai teatrui dar vadovavo pats J.Miltinis.

Netrukus „Laisvi drugeliai“ pradės savo kelionę per Lietuvą. Spektaklis jau spalio 23 d. bus rodomas Šiauliuose, vėliau – Varėnoje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje bei Klaipėdoje, o lapkritį spektakliu galės mėgautis į Lietuvos nacionalinį dramos teatrą susirinksiantys vilniečiai.

VIDEO: MANTAS - Laisvi drugeliai

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės