TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mireille Mathieu koncerte – dalelė Paryžiaus (nuotraukos)

Mireille Mathieu koncerte – dalelė Paryžiaus
M.Siruso/adfoto.lt nuotr. / Mireille Mathieu koncerte – dalelė Paryžiaus
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienio vakarą sostinės „Pramogų arenos“ salė buvo užpildyta prancūzų atlikėjos Mireille Mathieu gerbėjų. Pasiklausyti legendinės dainininkės balso veržėsi miestiečiai iš visos Lietuvos. Juos tą vakarą dievaitė nustebino uždainavusi ne tik gimtąja kalba.

Nuskambėjus pirmiems akordeono garsams visa salė sukluso. Tokios publikos pavydėtų bet kas: klausytojai buvo emocingi, šilti ir dosnūs. Ištikimiausi gerbėjai žinojo, kaip reikia lepinti savo mylimą dainininkę. Jie negailėjo garsiajai prancūzei ovacijų bei gėlių. Įvairiaspalvės rožės – būtent jos tą vakarą ėmė viršų,  jų visu glėbiu buvo apdovanota atlikėja. Tą vakarą karaliavo raudonosios: būtent ši spalva yra moters mėgstamiausia.

Ištikima tradicijoms M.Mathieu scenoje pristatė programą  „Mireille Mathieu En Concert“. Didžiąją dalį kūrinių garsioji dainininkė atliko skambant tik smuiko ir pianino melodijoms. Balsas, kurio nesumaišytum su niekienuo, prancūziška tarsena padarė savo. Skambėjusios dainos susirinkusius sugrąžino į prisiminimus apie Paryžių, kiti prisiminė pirmus pasimatymus, išgyvenimus ir linksmybes.

M.Mathieu atliekamos dainos  prancūzų kalba glostė ne vieno gerbėjo ausį. Tiesa, moteris uždainavo ir kitomis kalbomis : rusų, vokiečių. Pastaroji skambėjo per dainą „Der Pariser Tango“. Pasigirdus pirmiems kūrinio garsams abejingų neliko: publika stojosi, plojo ir šoko.

Reaguodama į publikos ovacijas moteris prabilo ir  lietuviškai. Ji negailėjo savo šypsenos susirinkusiems ir taip pat dėkojo itin švelniai tardama žodį „ačiū“.

Koncerto neaplenkė ir žinomi šalies veikėjai: muzikologas Darius Užkuraitis, klebonas Ričardas Doveika.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą