TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujoje dainų kompaktinėje plokštelėje – vaikiški linkėjimai metų laikams

Vaikiškų dainų albumas „Linkėjimai metų laikams“
Albumo viršelis / Vaikiškų dainų albumas „Linkėjimai metų laikams“
Šaltinis: 15min
0
A A

Originalių ir įdomių lietuviškų dainelių vaikams iš tiesų trūksta. Perklausę turimas kompaktines plokšteles, mažieji ima reikalauti naujų. O ką daryti, jeigu nėra iš ko rinktis? Ypač sudėtinga, jeigu norite, kad tiek tekstai, tiek melodijos būtų lygiaverčiai ir kokybiški. Leidykla „Nieko rimto“, pristatanti kompaktinę plokštelę „Linkėjimai metų laikams“, bando atsiliepti į tėvų pageidavimus ir siūlo dar negirdėtas daineles vaikams.

Rinkinyje esančios dainos, kurių iš viso yra septyniolika, buvo sukurtos pagal poetės Almos Karosaitės eilėraščius. Per savo kūrybos metus autorė yra išleidusi daugiau negu 20 eilėraščių rinkinių, o didelė dalis kūrinių virto vaikiškomis dainomis.

„Linkėjimuose metų laikams“ galite tikėtis poetei būdingų melodingų ritmų, vaikams suprantamos, tačiau kartu turtingos kalbos. Dainelių siužetai taip pat artimi mažiesiems – juose pasakojama apie lapkritį mieste, apie snaiges, vasaros lietutį ir pan. Dalis eilėraščių buvo kurti specialiai šiai kompaktinei plokštelei, o kiti – paimti iš rinkinio „Asilėlis“.

Spalvingas dainelių melodijas ir jų aranžuotes kūrė kompozitorius Sigitas Mickis, atliko – grupės „Liūdni slibinai“ dainininkė ir muzikantė Aistė Lasytė. Kompaktinės plokštelės „Linkėjimai metų laikams“ kūriniai – trumpi ir nuotaikingi. Tokie, kokie ir turi būti kūrinėliai vaikams. Mažieji klausytojai, kuriems kiek sunkiau sekasi susikaupti ir iki galo išklausyti ilgas dainas, tikrai nenuobodžiaus, klausydami šio rinkinio, ir greitai išmoks visų dainelių tekstus. O tuomet bus galima rengti pasirodymus tėvams, seneliams ar draugams mokykloje, nes kartu su dainomis kompaktinėje plokštelėje pateikiamos ir jų fonogramos.

„Linkėjimai metų laikams“ yra antrasis bendras kompozitoriaus S. Mickio ir poetės A. Karosaitės projektas. 2010 m. leidykla „Nieko rimto“ išleido kompaktinę plokštelę „Kitokios dainelės vaikams“, kurioje poetės eilėraščiai virto regio, tango, kantri ir kitokiais muzikos stiliais sugrotomis dainelėmis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vaikas