Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 9d. 11:43

Naujos muzikos idėjos nuo šiol sklis iš Vilniaus rotušės

NI&CO ansamblis
NI&CO archyvo nuotr. / NI&CO ansamblis
Nuo 2006-ųjų gyvuojantis Gedimino Gelgoto stygininkų kolektyvas NI&Co gavo Vilniaus savivaldybės globą ir įsikėlė dirbti į Vilniaus rotušės patalpas. Čia dienomis sklindančius styginių muzikos garsus galima girdėti jau porą mėnesių. Iki šiol kolektyvas kūrybinę savo veiklą vykdė Gedimino prospekte veikusioje „Fluxus Ministerijoje“.

„Nauja situacija įpareigoja, bet mes čia jaučiamės puikiai. Malonu būti įvertintam savam mieste, dėl to tikrai džiaugiamės ir už tai esame dėkingi“, – kalbėjo G.Gelgotas.

Vilniaus savivaldybės choro „Jauna muzika“ vadovo, kompozitoriaus ir dirigento Vaclovo Augustino nuomone, NI&Co pateikia tikrai naujų kūrybinių idėjų ir neturi jokių analogų lietuvių kultūroje. Dėl aukštos grojimo kokybės ir savo išskirtinių savybių Vokietijos kritikų 2011 m. NI&Co prilygintas pažangiausiems „Apple“ kompiuteriams, pastaraisiais metais ansamblis susilaukė svarbaus garsių muzikų – dirigento K.Jarvi bei kompozitoriaus T. Riley – palaikymo.

2012-aisiais ansamblis NI&Co čia ketina surengti daug ryškių pasirodymų, naujus metus pradės didžiuliu koncertu Nacionalinėje filharmonijoje jau sausio 25 dieną.

VIDEO: Gediminas Gelgotas - "What's Unrobotizable" / Ensemble NI&Co

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

17:35
01:02
46:06

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°