Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2011 11 14

Nino Katamadze su grupe vasarį Vilniuje pristatys naują albumą „Green“

Tikras vokalinės muzikos perlas, Gruzijos džiazo dainininkė Nino Katamadze, gerbėjų džiaugsmui vėl apsilankys Vilniuje. Koncertuodama su grupe „Insight“ 2012-ųjų vasarį garsi atlikėja pristatys savo naujausią albumą „Green“.
Nino Katamadze
Nino Katamadze / Organizatorių nuotr.

Talentinga ir charizmatiška dainininke vadinama N.Katamadze šiuo metu mėgaujasi tarptautine sėkme. Be jokios reklamos ar skandalų gerbėjų minias subūrusi Rusijoje, ji pavergė visą Europą, o po anšlagų Didžiojoje Britanijoje užėmė ir Amerikos gerbėjų širdis.

Ką tokio ypatingo sugeba 39-erių gruzinė? Debiutinė jos plokštelė „Black“ 2006-aisiais atskleidė neįtikėtinus N.Katamadze užmojus. Kaip rašė Rusijos muzikos kritikai, išgirdę atlikėjos dainas, norą ieškoti trūkumų prarado net užkietėję skeptikai. Kad ir kiek šalis turėtų talentų, N.Katamadze savo pilnu gyvybės, užburiančiu balsu grąžino absoliutaus talento sąvoką. O ją papildančio kolektyvo „Insight“ pasaulinio stiliaus muzika atvėrė melodijoms naują prasmę.

Margaspalvės muzikos moteris

Tad nenuostabu, kad tais pačiais 2006-aisiais pasirodė ir antrasis gruzinės albumas „White“. Praėjus dviem metams jį savo spalvingąsias dainas papildė trečiuoju – „Blue“. Nuolat klausytojų geidžiama dainininkė pastarąjį kartą muzikinę paletę papildė raudonais tonais – 2010-aisiais Berlyne įrašė ir išleido albumą „Red“. Kalbama, kad po praėjusiais metais Rusijoje įvykusio pristatymo,  šios šalies gerbėjai ėmė tiesiog garbinti dainininkę – ją cituodami, jos kūrinius naudodami telefonų melodijoms ir mėnesių mėnesius saugodami jos koncerto bilietus.

2011-ųjų vasarą pasirodžiusi Tarptautinio Antalijos džiazo festivalyje N.Katamadze pasiekė tikras džiazo pasaulio aukštumas. Scena ji dalijosi su tokiomis pasaulinėmis žvaigždėmis kaip švedė Lisa Ekdahl, Žaliojo Kyšulio salų dainininkė Cesaria Evora, amerikietė R&B bei soul stilių atlikėja Macy Gray ir sulaukė daugybės pagyrų.

Kiekvienas N.Katamadze ir „Insight“ gyvas pasirodymas pasižymi itin stipria energija, dėl kurios klausytojai ne tik pasineria į nepatirtus išgyvenimus, bet ir išvysta naują pasaulį. „Atradau save muzikoje dėl to, kad galiu dainuoti, groti, pasirodyti koncertuose ir kaskart su žmonėmis pasidalyti dalele savęs“, – sako Nino. Anot kritikų, būtent šiuose paprastuose žodžiuose slypi jos fenomenalios sėkmės paslaptis.

Nino Katamadze ir „Insight“ koncertas Vilniaus kongresų rūmuose vyks 2012-ųjų vasario 7-ąją.

Nino Katamadze ir „Insight“ – „Vaja“:

VIDEO: Nino Katamadze & Insight - Vaja (TV Rain)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius