TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Operos grandas Vladimiras Prudnikovas koncertuos Užutrakyje

Projekto dalyvis Vladimiras Prudnikovas susirinkusiems padainavo.
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Projekto dalyvis Vladimiras Prudnikovas susirinkusiems padainavo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos radijo programa „Klasika“ ir „United Voices“ tęsia didžiulio susidomėjimo sulaukusį koncertų ciklą „Operos grandai ir jaunieji dainininkai“. Tai – garsių Lietuvos dainininkų ir vokalo profesorių surengti aukščiausio lygio koncertai, kuriuose vokalinio meno grandai pristato mažiau žinomus, tačiau puikiai dainuojančius auklėtinius.

Šį sekmadienį, spalio 16 d. 16 val. Užutrakio dvaro garbės svečias – vienas žymiausių Lietuvos bosų Vladimiras Prudnikovas.

V.Prudnikovas – pedagogas,  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, daugelio Lietuvos muzikinių renginių, vokalo konkursų įkvėpėjas, organizatorius, žiuri narys. 1996 m. dainininkas buvo apdovanotas Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino III laipsnio ordinu, dar po metų – Lietuvos nacionaline premija. 2008 m. profesorius pelnė „Auksinio disko 2008“ laureato vardą ir tapo Metų operos švyturiu. Abu apdovanojimai žymiajam Lietuvos bosui skirti ne tik už sėkmingą sceninę veiklą, bet ir už itin įspūdingą pagrindinio caro Boriso vaidmens sukūrimą Modesto Musorgskio operoje „Borisas Godunovas“. Operos grandas parengė per 30 operos partijų, kaip atlikėjas ir žiuri narys yra nuolat kviečiamas į Europos, JAV ir Japonijos teatrus ir koncertų sales, yra LRT konkurso „Triumfo arka“ mokyklos vadovas.

Kartu su profesoriumi V.Prudnikovu koncertuos jo klasės studentės - mecosopranai Saulė Šerytė (doktorantė) bei Renata Dubinskaitė (bakalaurė). Abi dainininkės dažnai stažuojasi užsienyje ir yra įkūrusios „Baroko duetą“ senovinei muzikai atlikti.

Solistams akompanuos nuolatinė prof. V.Prudnikovo scenos partnerė, pianistė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentė Nijolė Ralytė.

Programoje skambės gražiausi Renesanso, Baroko vokalinės muzikos kūriniai, populiarioji klasika bei smagieji duetai ir trio iš operų.

Nepraleiskite progos išgirsti legendinį Lietuvos bosą rudenėjančiame Užutrakio dvare!
Koncerto partneris – Trakų istorinio nacionalinio parko direkcija.

Daugiau informacijos apie renginį – www.unitedvoices.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą