Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gegužės 2d. 12:58

Pasaulinio garso grupė „Radiohead“„ištrynė“ save iš interneto

„Radiohead“ koncertas
„Scanpix“ nuotr. / „Radiohead“ koncertas

Anglų roko ir elektroninės muzikos grupė „Radiohead“ šiąnakt ištrynė visą medžiagą grupės interneto puslapyje ir socialinių tinklų „Facebook“ bei „Twitter“ paskyrose. Čia beliko tik tuščia, balta erdvė.

Tūkstančiai grupės gerbėjų visame pasaulyje bando suprasti šių veiksmų priežastis. Dažniausiai sutinkama interpretacija – protestas prieš besąlygišką viešumą, įsigalėjusį šiame technologijų ir informacijos amžiuje, ypač – internete bei socialiniuose tinkluose.

Nors netrūksta nerimaujančių, jog grupės pasitraukimas iš interneto gali reikšti muzikinės karjeros pabaigą, „Radiohead“ gerbėjams jaudintis kol kas anksti. Šis žingsnis, veikiausiai, yra susijęs su netrukus pasirodysiančio albumo reklama – praėjusį penktadienį „Radiohead“ fanai Didžiojoje Britanijoje sulaukė paslaptingų atvirlaiškių, iššaukusių spėliones apie naujus grupės įrašus.

Be to, „Radiohead“ neseniai pranešė ir apie pasaulinį turą bei įregistravo dvi naujas įmones – „Dawn Chorus“ ir „Dawnnchoruss“.

Paskutinis „Radiohead“ albumas „The King of Limbs“ pasirodė 2011 m. Albumas buvo nominuotas 5 „Grammy“ apdovanojimams ir tapo pelningiausiu „Radiohead“ albumu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atgal į mokyklą