TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pavasarį Kaune skelbia rokeriai „Atika“ ir „Arbata“

Darius Žvirblis
D.Ščiukos nuotr. / Darius Žvirblis
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Gerų tradicijų laužyti nevalia – paprastai pavasarį į Kauną koncertuoti užsukanti klaipėdiečių grupė „Atika“ vėl sugrįžta. Į šios grupės koncertą susiruošusių gerbėjų laukia maloni staigmena: kartu su „Atika“ šiandien koncertuos ir grupė „Arbata“.

Grupė „Atika“ šiuo metu pristatinėja naująjį albumą „Geriausia, ką turime, iš to, kas liko“. Poetiškas rokenrolas, kaip savo kūrybą vadina grupės lyderis Darius Žvirblis, sarkastiški tekstai ir ironija kaskart randa atsaką Kauno klausytojų širdyse.

Į „Atikos“ koncertus susirenka įvairių kartų gerbėjai. Muzikantai ne kartą stebėjosi, kad būtent Kaune juos sutinka taip šiltai: publika, kurioje – įvairaus amžiaus žmonės, mintinai moka ir senąsias, ir naujausias „Atikos“ dainas. Ištikimi gerbėjai pastebi, kad grupės kūryba nuolat evoliucionuoja: šiek tiek melancholiškas dainas keičia vis kandesnė lyrika. Pastarųjų metų dainose didesnis dėmesys skiriamas socialiniam kontekstui.

Kartu su šia grupe į Kauną pavasarį kviesianti grupė „Arbata“ taip pat nėra scenos naujokė. Vilniuje 2001 m. susibūręs kolektyvas kažkada vadinosi itin pretenzingai – „Princesė Diana“. Iš tų laikų liko tik idėjinis vadas – Andrius Zalieska-Zala.

„Kokia mūsų grojama muzika? Ji užvedanti, bet nėra tikras rokas, tik jo prieskoniai“, – sakė A.Zalieska-Zala. Emocingi dainų tekstai ir nuoširdus atlikimas – tai receptas, dėl kurio į „Arbatos“ koncertus sugrįžta žiūrovai. Muzikantai mėgsta koncertuoti ne vieni: jų diskografijoje – bendra daina su Alina Orlova, koncertas su „Eletric Light Orchestra“, „Mumiy Troll“.

Kas: grupių „Atika“ ir „Arbata“ koncertas

Kada: balandžio 8 d., penktadienį, 19 val.

Kur: Ryšių istorijos muziejaus salė, Kaunas

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018