Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 17d. 13:57

Pavasarį Vilniuje koncertuos kontroversiška švedų grupė „Brighter Death Now“

„Brighter Death Now“
Pranešimo rengėjų nuotr. / „Brighter Death Now“

Švedijos industrinės muzikos pionieriai „Brighter Death Now“ patvirtino dalyvavimą kitų metų balandžio mėn. 12-13 d. vyksiančiame ekstremalios muzikos festivalyje „Armageddon Descends“. Apie tai rašoma pranešime žiniasklaidai.

Grupę „Brighter Death Now“ 1989 metais įkūrė Rogeris Karmanikas. Atlikėjas yra itin įtakingas elektroninės muzikos scenoje ne vien dėl savo kūrybos, bet ir kaip pagrindinis įrašų kompanijos „Cold Meat Industry“ veidas. Ši leidykla yra išleidusi daugiau nei 200 albumų ir laikoma viena įtakingiausių leidyklų, prisidėjusių prie tamsiosios elektroninės muzikos srovių formavimo.

„Švedai „Brighter Death Now“ jau kurį jau laiką buvo mūsų akiratyje; pirmosios mintys surengti jų pasirodymą festivalyje kilo mūsų organizuoto renginio „Grandis“ metu, kuomet jame koncertavo vieno iš narių projektas „Deutsch Nepal“. Todėl dabar be galo džiaugiamės galėdami Lietuvos publikai atvežti tokios reikšmės atlikėją“, – teigia organizatorių komandos narys Kamilas Urbanovič.

„Brighter Death Now“ dažnai susilaukia nevienareikšmiškų atsiliepimų dėl savo pasirodymų, kuriuose dominuoja psichodelinės, sadistinės ir kitos negatyvios temos.

Dalyvavimą festivalyje taip pat patvirtino akustinės vidurio rytų muzikos atlikėjas „The Dead Creed“ bei ritualinės meditacinės muzikos grupė „Shibalba“. Abu kolektyvai į Lietuvą atvyksta iš Graikijos.

„Grupė „Shibalba“ garsėja kaip kurianti klausytojus į transą įtraukiančius gyvus pasirodymus, kuriuose gausu įvairių netradicinių instrumentų. Jų koncertai apgaubti mistika ir viskas labiau primena maldos ritualą nei įprastą triukšmo muzikos pasirodymą. Siekdama išlaikyti šou išskirtinumą grupė koncertuoja itin retai“, – teigia organizatoriai.

Artimiausiu metu numatoma paskelbti apie išskirtinę meno parodą, kuri vyks festivalio metu. Atlikėjų sąrašas bus pildomas.

Greta eksperimentinės muzikos atlikėjų festivalyje pasirodys jau anksčiau skelbtos grupės: „Bölzer“, „Ulcerate“, „Devouring Star“, „Fides Inversa“, „Lvcifyre“, „Aluk Todolo“, „Budrūs“. Festivalis vyks 2019 metų balandžio 12-13 dienomis Vilniuje, kultūros bare „Kablys“.

Temos: 1 Muzika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26