Dabar populiaru
Publikuota: 2017 kovo 6d. 13:31

Pradedama registracija į „Gatvės muzikos dieną“

Gatvės muzikos dienos dalyvis
Organizatorių nuotr. / Gatvės muzikos dienos dalyvis

Nuo kovo pirmos dienos svetainėje www.gmd.lt jau laukiami būsimieji „Gatvės muzikos dienos“ dalyviai.

Šiais metais GMD komanda aktyviai ragina registruotis kuo anksčiau, nes iki šventės dienos norima sukurti keliolika vaizdo pristatymų apie įdomiausius muzikantus, kuriais bus dalijamasi „Gatvės muzikos dienos“ „Facebook“ paskyroje. Išankstinė registracija taip pat garantuoja, jog dalyviai pateks į per šventę platinamą GMD žemėlapį. Spontaniškai paskutinėmis akimirkomis prisijungę dalyviai taip pat ne mažiau vertingi ir laukiami, registracija svetainėje vyks iki pat šventės pradžios.

11-oji GMD Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose vyks gegužės 20 dieną. Šiuo metu užregistruota daugiau nei 20 Lietuvos miestų, kurie prisidės švęsdami „Gatvės muzikos dieną“. Tą pačią dieną gatvės muzika triumfuos 25 miestuose kaimyninėje Ukrainoje ir Sankt Peterburge Rusijoje.

Vilniuje šiais metais prie gatvės muzikos prisidės ir gatvės maistas, o finalinis „Drum2gether“ būgnų mušimas „išeis“ į eiseną nuo Rotušės laiptų iki G9 laiptų.

„Norisi plėsti gatvės kultūros sąvoką mūsų gyvame Vilniuje. Todėl visi, kurie jaučiatės gatvės kultūros dalimi, duokite mums žinią apie save, paleiskite į GMD „Facebook“ eterį idėjas, kurios dar ir dar pagyvintų miesto charakterį“, – ragina GMD idėjos vadas muzikantas Andrius Mamontovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atgal į mokyklą