Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 8d. 16:04

Prieš futbolo rungtynes Kaune, rokeriai atliks Lietuvos himną

Grupė „Thundertale“
M.P.3 nuotr. / Grupė „Thundertale“

Šį trečiadienį prieš draugiškas futbolo rungtynes tarp Lietuvos ir Armėnijos nacionalinių rinktinių Dariaus ir Girėno stadione, Kaune, Lietuvos himnas nuskambės kiek neįprastai – jį sudainuos roko grupės „Thundertale“ muzikantai Laurynas Baškys ir Jonas Chockevičius.

Tai bus antras kartas, kai „Thundertale“ atliks Lietuvos himną. Roko stiliaus aranžuotę „Tautiškai giesmei“ „Thundertale“ muzikantai sukūrė šiais metais ir ją jau atliko koncerte „Tėvynei kovo 11 dieną Vilniuje.

Kaip atlikėjams, mums yra garbė, kad Lietuvos futbolo federacija pakvietė į šias rungtynes. Kiekvienos tarptautinės rungtynės yra ne tik futbolas, tačiau ir savo tautos pristatymas“, – sakė muzikantai, pažadėję pademonstruoti, kad roko žanru Lietuvos himnas skamba taip pat puikiai.

Rungtynių tarp Lietuvos ir Armėnijos futbolo rinktinių pradžia – šį trečiadienį, rugpjūčio 10 dieną, 19 valandą. Pasirodymas šiose rungtynėse grupės „Thundertale“ nariams bus vienas pirmųjų po vasaros atostogų liepos mėnesį.

Vos grįžę iš atostogų muzikantai kibo į darbus – kartu su vaikų choru DND laimėjo pirmąją vietą festivalyje „Laumės juosta“, surengė kelis solinius koncertus bei pasirodymus festivaliuose. Šią savaitę grupė pirmą kartą pasirodys futbolo rungtynėse, o šį penktadienį, rugpjūčio 12 dieną, savo metalinę programą atliks ir muzikos festivalyje „Live Music Beach Karklė 2011“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos