Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 28d. 14:44

Pristatytas „Sidabrine gerve“ apdovanoto filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ garso takelis

Filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ vinilinė plokštelė
Filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ vinilinė plokštelė

„Sidabrinės gervės“ apdovanojimuose Alberto Lucendo apdovanotas už geriausią kompozitoriaus darbą, kuriant Arūno Matelio filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ garso takelį. Birželio 27 dieną pirmą kartą pristatyta limituota vinilinių plokštelių serija su šio filmo muzika, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Alberto Lucendo – ispanų kompozitorius, gyvenantis Berlyne. Muziką kinui Alberto pradėjo kurti prieš 5 metus. Kompozitorius jau sukūrė garso takelį ne vienam filmui, tarp kurių ir „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“, už kurį jis buvo įvertintas Lietuvių kino akademijos apdovanojimu.

Gavęs nominaciją, MIC pokalbių ciklui su kino kompozitoriais Alberto Lucendo pasakojo apie darbą su lietuvių režisieriumi: „Arūnas pranešė, kad jam patinka melodija, skirta finalinei scenai. Iš tiesų ji ir skamba filme. Nieko daugiau nekeičiau. Bet antroji melodija buvo ne visai tai, ko jis norėjo. Arūnas taip pakomentavo: „Norėčiau tokio skambesio, tarsi dvi planetos šoktų susikibusios prieš Saulę.“ Su šia „koncepcija“ vėlgi nukeliavau į studiją, sėdau prie pianino, užsimerkiau ir pabandžiau įsivaizduoti tokį šokį. Kitą dieną nusiunčiau įrašą Arūnui. Jis atsakė: „Ką gi, dabar žinai, kaip skamba dvi planetos, šokančios priešais Saulę. Galime dirbti toliau.“

Vinilinėje plokštelėje skamba šeši dar niekur nepristatyti muzikos kūriniai, skambėję Arūno Matelio naujausiame filme.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas