Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 21d. 19:03

„Queen“ nariai pagaliau išsirinko aktorių, kuris turėtų įkūnyti Freddie Mercury

Freddie Mercury
„Scanpix“ nuotr. / Freddie Mercury

2010 metais buvo paskelbta, kad bus kuriamas biografinis filmas apie Freddie Mercury gyvenimą, o legendinį dainininką įkūnys Sacha Baronas Cohenas. Jam pasitraukus iš projekto, „Queen“ nariai tik dabar prabilo apie jų trokštamą aktorių pagrindiniam vaidmeniui.

Būgnininkas Rogeris Tayloras sekmadienį BBC1 laidoje prasitarė, kad jų pageidaujamas aktoriaus incialai yra BW. Kai vienas laidos vedėjų perklausė, ar tai Benas Whishaw'as, „Queen“ narys pripažino, kad jie tikisi šio aktoriaus sutikimo atlikti pagrindinį vaidmenį. 

Geriausias britų televizijos aktorius Benas Whishaw
Geriausias britų televizijos aktorius Benas Whishaw

B.Whishaw'as praėjusiais metais susilaukė populiarumo po vaidmens Džeimso Bondo filme „Operacija „Skyfall“. Jis taip pat jau turi patirties ir vaidinant rokerius – 2005 metų filme „Stoned“ suvaidino grupės „The Rolling Stones“ gitarist Keithą Richardsą.

Brianas May savaitgalį „Ultimate Classic Rock“ taip pat paaiškino, kodėl S.B.Cohenui teko pasitraukti iš projekto. „Galiausiai mes pajutome, kad jo buvimas filme būtų labai blaškantis“, – teigė gitaristas. Jo nuomone, Borato ir Hugo personažų kūrėjo asmenybė buvo tiesiog per didelė ir per ryški vaidmeniui.

„Mes pagalvojome, kad neturėtų būti jokio išblaškymo nuo paties filmo apie Freddie“, – aiškino B.May. Jis sakė norintis, kad filmo žiūrovai tikrai patikėtų, kad žmogus, vaidinantis Freddie, ir yra Freddie. „Mes netikėjome, kad taip iš tikrųjų galėtų atsitikti su Sacha“, – prisipažino B.May.

Tačiau gitaristas paneigė gandus, kad kūrybinė grupė ir S.B.Cohenas išsiskyrė susipykę. „Nė viena iš tų istorijų nebuvo tikra. Buvo sunku kalbėti apie išsiskyrimą, nes mes esam daug skolingi Sachai. Jis turėjo tiek daug entuziazmo dėl projekto, ir tai labai padėjo mums jį pradėti“, – kalbėjo B.May.

S.B.Cohenui pasitraukus buvo kalbėta, kad F.Mercury gali vaidinti „Hario Poterio“ žvaigždė Danielis Radcliffe'as, tačiau jis paneigė tokius gandus sakydamas, kad yra absoliučiai netinkamas vaidmeniui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės