Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 15d. 10:42

„Record Store Day“ proga – pirmasis lietuviškas sunkiosios muzikos leidinys

„Dissimulation“ ir „Obtest“
„Dissimulation“ ir „Obtest“

Balandžio 18-ąją šiemet žymima ir švenčiama pasaulinė „Record Store Day“, arba plokštelių parduotuvės diena, Rūdninkų knygyno iniciatyva neseniai imta praktikuoti ir Lietuvoje. Mūsų šalyje „Record Store Day“ vyks trečiąjį kartą, o pasaulyje ši tradicija gimė JAV 2007-aisiais ir netruko įtraukti ne tik muzikos verslo atstovų, bet susilaukė ir pačių muzikantų dėmesio. Kasmet būrys įvairių stilių grupių, nuo žinomiausių iki tik pradedančių, ruošia specialius leidinius, žymimus progine simbolika, kurių vėliau įsigyti tampa itin nelengva.

Štai ir šiemet trečiasis balandžio šeštadienis muzikos gurmanų bus sutiktas šventiškai: ypatingais leidiniais džiugins Brianas Eno, „Placebo“, „Sex Pistols“, „Glass Enimals“, „Ministry“ ir daugelis kitų, o „Metallica“ ir vėl perspjaus visus, oficialiai perleisdama savo kultinę „No Life ‘til Leather“ demo kasetę!

Labai džiugu, kad prie šio solidaus būrio prisijungia ir dvi gilias šaknis turinčios sunkiosios muzikos lietuviškos grupės, suvienijančios jėgas bendram proginiam leidiniui – tai „Dissimulation“ ir „Obtest“. Abi metalo grupės „Record Store Day“ proga gerbėjams pristatys bendrą albumą „77“, išleistą vinilo ir kompaktinės plokštelės formatais. Be kita ko, tai yra ir pirmasis leidinys lietuviškos muzikos istorijoje, skirtas būtent šios melomanams išskirtinės dienos proga, atitinkantis visus griežtus standartus.

Taigi, pasižymėkite šeštadienį, balandžio 18-ąją savo planuose, ir aplankykite Rūdninkų gatvės 20 numeriu pažymėtą erdvę, vienai dienai pritrauksiančią sunkesnės muzikinės geležies!

Bendro „Dissimulation“ ir „Obtest“ albumo pristatymas vyks balandžio 18 d. 13 val. Rūdninkų knygyne. Albumą išleido sunkiosios muzikos leidykla „Ledo takas“.

„Record Store Day“
„Record Store Day“

Apie Rūdninkų knygyną:

Rūdninkų knygynas – bene muzikaliausias knygynas ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Čia galima rasti įvairiausios muzikos tiek vinilo plokštelių, tiek CD, DVD ar Blu-ray formatais. Be to, Rūdninkų knygyne buriama muzikos mylėtojų bendruomenė, reguliariai rengiami aukščiausios klasės koncertai.

Apie leidyklą „Ledo takas“:

„Ledo takas“ – ilgametė Lietuvos sunkiosios muzikos leidykla, leidžianti nedidelio tiražo, bet didelės vertės įrašus. Leidykla klausytojams pristato vinilo plokšteles, kompaktinius diskus, kasetes bei kitą atributiką.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės