Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rūdninkų knygyne skambės nesurepetuoti Pauliaus Kilbausko elektroniniai gitarų garsai

Koncertas Erdvės
Koncertas Erdvės
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 23 d. 19 val. Rūdninkų knygyne vyks improvizacinės muzikos koncertas „Erdvės“, kuriame garso gurmanai mėgausis gitaristo, filmų „Lošėjas“ ir „Redirected“ muzikos kūrėjo Pauliaus Kilbausko elektroniniais garsais.

Koncerto „Erdvės“ metu Paulius Kilbauskas pristatys savo solinę programą. Koncerte skambės kūriniai, kurie pritraukia intelektualios elektronikos muzikos megėjus. P. Kilbausko kūriniuose nėra tradicinės struktūros, o dainos skamba čia ir dabar – vienintelį kartą, nesurepetuotai. Muzikantas klausytojus skandina elektroniniuose gitarų stygų garsuose, kurie nuveda į savotišką transą.

P. Kilbauskas – gitaristas, į Lietuvos muzikos istoriją jau įrašytas už „Empti“, „Dublicate“, „Overtone“, „Bango Collective“, „MIR project“, „No Dog Barking“, „Dykumos“, „Snapsounds“, ir „The Bus“ projektus bei už nesuskaičiuojamą kiekį kitų melodijų tiek filmams, tiek kompiuteriniams žaidimams. Muzikantas išgarsėjo už 2014 m. įrašytą garso takelį Igno Jonyno filmui „Lošėjas“, už kurį jis kartu su kolega Domu Strupinsku gavo „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą. Šis garso takelis buvo pripažintas kaip geriausias metų kompozitoriaus darbas.

Įgyta patirtis pravertė kuriant kitokio pobūdžio muziką kinui: projektas „The Bus“ taip pat sukūrė garso takelį itin daug dėmesio sulaukusiam lietuviškam filmui – Emilio Vėlyvio „Redirected“, už kurį gavo daug specialistų pagyrų.

„Didžiausią įtaką mano muzikai daro gamta ir jos formos bei spalvos“, – teigia P. Kilbauskas. Taigi susitikime menininko koncerte „Erdvės“ ir pajauskime šiuos gamtos virpesius kartu!

Registracija į koncertą – būtina! Lauksime jūsų skambučių (+370 5)2610266 arba el. laiškų info@rudninkuknygynas.lt. Bilieto kaina – 11,99 €.

Temos Muzika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą