Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 23d. 09:13

Sakartvelo operos žvaigždės „Suliko“ surengs koncertą Panevėžyje

Sakartvelo operos žvaigždės „Suliko“ surengs koncertą Panevėžyje
Organizatorių nuotr. / Sakartvelo operos žvaigždės „Suliko“ surengs koncertą Panevėžyje

2019 m. spalio 23 d. 18 val. pirmąkart į Panevėžio muzikinį teatrą atvyksta ansamblio „Suliko“ žvaigždžės iš Sakartvelo. Programa su daugiabalsėmis kartvelų liaudies  dainomis  yra unikali – tai viena iš seniausių dainavimo tradicijų pasaulyje, kuri yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą.

Garsiojo Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistai: Tamaz Saginadze (tenoras), Sulkhan Gvelesiani (baritonas), Vano Galuashvili (baritonas) ir Levan Makaridze (bosas) - yra dalis ansamblio „Suliko“, kurį sudaro pagrindiniai teatro solistai ir kuris nuolat dalyvauja savo šalies Vyriausybės organizuojamuose renginiuose, Operos teatro Gala koncertuose, televizijos ir radijo laidose. Kaip kartvelų kultūros ambasadorius, ansamblis koncertuoja visame pasaulyje. Šių metų kovo mėnesį į „Suliko“ pasirodymus susirinko pilnutėlės salės Kaune ir Vilniuje, tačiau pateko ne visi norintys. Šį rudenį, geros muzikos ekspertų „Bardai LT” kvietimu, kvartetas surengs koncertą Panevėžyje ir pradžiugins visusm kam artima kartveliška kultūra.

Subtilaus ir sodraus kartvelų dainavimo perlas, tautinio identiteto skleidėjai, lietuvių itin mėgstami ir išsiilgti sąskambiai, balsų polifonija – visa tai ansamblio „Suliko“” koncerte Panevėžio muzikiniame teatre.

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:16
03:00
03:38

Esports namai