Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 29d. 13:01

Sekmadienio vakarą skambėjo Domanto Razausko dainos su styginių kvartetu

Sekmadienio vakarą skambėjo Domanto Razausko dainos su styginių kvartetu
Sauliaus Barasos nuotr. / Sekmadienio vakarą skambėjo Domanto Razausko dainos su styginių kvartetu
Sekmadienio vakarą, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, dainų autorius ir atlikėjas Domantas Razauskas pristatė geriausių savo dainų programą su maestro Vytauto Mikeliūno vadovaujamu styginių kvartetu, kurioms aranžuotes kūrė kompozitorius Audrius Balsys. Vakaro metu nuskambėjo publikai puikiai pažįstami kūriniai, tarp kurių – „Tu Voras“, „Lietaus kambarys“, „Jei tavęs nebūtų“, „Burtininkė“ ir kiti.

„Šiandien išsipildė mano svajonė“, – koncerto pabaigoje prisipažino atlikėjas D.Razauskas.

„Galvojau kuo jus nustebinti, tačiau nutariau padaryti tiesiog kažką gražaus, nes grožį reikia išgyventi. Ir kai man pasiūlė šį koncertą, neabejodamas sutikau“, – scenoje apie savo pasirinkimą atviravo atlikėjas.

Pažadėjęs šią programą papildyti dar keliais kūriniais, Domantas pakvietė publiką vasario 2-ąją susitikti Kaune, o kovo 24-ąją, per savo gimtadienį, dar kartą pakartoti šį koncertą čia pat, Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Kartu su Domantu grojo multiinstrumentalistas Saulius Petreikis, kurie jau 11 metų muzikuoja scenoje. O visą vakarą neblėstantį įspūdį kūrė šviesų ir muzikos žaismė. Tai šviesų menininko Arvydo Buinausko kurti šviesų paveikslai. Beveik dvi valandos gerai žinomų dainų ir kokybiško garso kūrė itin jautrią atmosferą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:45
01:07
14:06

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX