Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 28d. 12:54

Skamba taip, lyg būtų pagaminta Lietuvoje – koks tas garsas?

Grupė „Alive way“
Tomo Gorbačo nuotr. / Šuolis

„Lietuvoje dabar yra galimybių metas jaunoms grupėms ir atlikėjams, nes jie turi šansą patys sukurti lietuvišką garsą, kurį vėliau žinos visa Europa“, – sako šiuo metu Lietuvoje apsistojusi atlikėja Rasa Bubulytė.

Išgarsėjusi realybės šou „Dangus“ atlikėja viliasi, kad jaunieji Lietuvos talentai vis dažniau gros tai, kas jiems iš tiesų patinka ir būtent už tai jie bus vertinami ne tik gimtojoje šalyje, bet ir visoje Europoje. Optimistiškai nusiteikęs ir DJ Mamania. Ne vienam talentui iškilti padėjęs atlikėjas taip pat mato šviesią muzikinę Lietuvos ateitį: „Ji bus multistilistinė, kokybiška, o svarbiausia – pačia muzika, ne žodžiais – kalbanti už save.“

DJ Mamania žodžius patvirtina ir šiandien „Rugsėjo 1-osios“ grupių atrankoje pasirodysiančios grupės. Vasaros terasoje grosiantys atlikėjai savo muziką sunkiai talpina į nustatytus rėmus, apibrėždami ją nuo lengvo ir universalaus roko iki eksperimentinio funk reggae jazz psychodelic blues mišinio. Vis dėlto, visi jaunieji talentai sutaria dėl vieno – didžiausią įtaką jų kūrybai turi galimybė tiesiog groti kartu ir suteikti gerų emocijų žiūrovams.

Įvertinti, ar teisūs buvo Rasa ir DJ Mamania, galėsime jau šį vakarą Vasaros terasoje vyksiančioje „Rugsėjo 1-osios“ jaunimo grupių atrankoje, kurios metu drauge su kitais komisijos nariais iš šešių jaunų grupių jie turės išrinkti tris geriausias, pasirodysiančias didžiojoje „Rugsėjo 1-osios“ scenoje, Vilniaus Vingio parke.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės