Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 2d. 09:57

„Sodas 2123“ kiemelyje – premjerinis grupių „Skafandras“ ir „Kosmetika“ koncertas

„Sodas 2123“ kiemelyje įvyks premjerinis grupių „Skafandras“ ir „Kosmetika“ koncertas
Artūro Novikovo nuotr. / „Sodas 2123“ kiemelyje įvyks premjerinis grupių „Skafandras“ ir „Kosmetika“ koncertas
Rugsėjo 2 d. 20 val. „Rasų radijas“ bei „Empty Brain Resort“ kviečia į premjerinį grupių „Skafandras“ ir „Kosmetika“ koncertą kultūros komplekso „Sodas 2123“ kiemelyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Renginys bus transliuojamas ir nuotoliniu būdu.

„Rasų radijo“ projektu siekiama atskleisti kultūros komplekso „SODAS 2123“ sukauptą garsinį potencialą. Taip pat – prisiliesti prie įvairių garso meno formų apraiškų, garsinių eksperimentų Lietuvoje bei kitų Lietuvos meno laukui aktualių temų, kurios tarpdiscipliniškumu bei plačiu spektru artimos dideliam klausytojų ratui.

Grupės „Skafandras“ ir „Kosmetika“ pirmą kartą koncertuos gyvai viešai alternatyvios muzikos scenoje „Empty Brain Resort“.

Koncertas nemokamas. Projekto partneriai: Lietuvos tarpdisciplininio meno kūėjų sąjunga, Kirtimų kultūros centras, Vilnius700. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Renginys yra viena iš Vilniaus 700-tojo jubiliejaus iniciatyvų. Kelis metus organizuojama šventė kuriama partnerystės principu.

Šį vakara kultūros komplekso „Sodas 2123“ kiemelyje jūsų lauks namų raugo rifų degustacija su grupe „Skafandras“. Introvertiniai gitarų pasažai sulipdyti į ilgus, bet neperspaustai epiškus kompozicinius konstruktus. Grupė skamba kaip iš vėlyvųjų devyniasdešimtųjų, mėgsta Slint ir panašius džyrinimus, vokalo kūryboje atsisako ir liūliuoja gana nišinės stilistikos muzika.

Dar viena premjera: grupė „Kosmetika“ - Lo-fi pop psichodelika, pasitelkiant žaislinius instrumentus ir žemos kokybės vėlavimo efektą.

Organizatorius – „SODAS 2123“, „Empty Brain Resort“.

Partneriai – Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga, Kirtimų kultūros centras, Vilnius700, 15min.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:29
21:57
01:27:07

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams