Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 8d. 12:40

„Solo Ansamblis“ vieninteliai iš Lietuvos užlips į Nyderlandų „Eurosonic“ sceną

„Solo Ansamblio“ pasirodymas
A.Žukovo nuotr. / „Solo Ansamblio“ pasirodymas

Grupė „Solo Ansamblis“ kitą savaitę vieninteliai iš Lietuvos prisistatys didžiausiame Europos muzikos industrijos festivalyje, vyksiančiame Nyderlanduose, „Eurosonic“.

„Pasirodymas tokio tipo renginyje yra didelis darbas. Visos pajėgos yra svarbios, tiek rengiant maksimaliai gerą, muzikalų ir vizualų pasirodymą scenoje, į kurį turime sukviesti svarbius sprendimų priėmėjus, tiek aktyviai dirbant visas festivalio dienas veikiančios kontaktų mugės metu – „Eurosonic“ kasmet sutraukia per tris tūkstančius dalyvių, tarp kurių perspektyvių grupių ieškančių didžiųjų festivalių rengėjai, prodiuseriai, leidėjai ir kiti. Labai svarbu išnaudoti visas galimybes“, – pranešime žiniasklaidai cituojama grupės vadybininkė Greta Lechavičiūtė.

Grupės atlikėjai, prieš pasirodydami „Eurosonic“, teigia atlikę namų darbus: siekdami surengti geriausią pasirodymą ir tinkamai išnaudoti visas galimybes, jie į renginį vyksta pilna sudėtimi.

„Be grupės branduolyje esančio atlikėjų ketverto jungiasi kruopščiai paruoštus sumanymus įgyvendinsiantys garsistas ir video menininkas, grupės kelią į tarptautinius vandenis pagreitinti galinčius ryšius megs tokią patirtį turinčios muzikos vadybininkės“, – rašoma pranešime.

Grupės prisistatymą „Eurosonic“ festivalyje, vyksiančiame Groningeno mieste sausio 16–19 dienomis, iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos muzikos verslo asociacija.

Festivalio programa – čia.

Į renginį, įveikę atranką, patenka pagrindines šiandienos muzikos tendencijas atspindintys muzikantai. Tai – viena didžiausių kontaktų mugių ir svarbiausių muzikos scenų naujoms grupėms Europoje.

Grupė „Solo Ansamblis“ pasirodymu „Eurosonic“ festivalyje nurodo pradedanti aktyvius metus scenoje – kovo 29-ąją rengiamas didysis pavasario koncertas-premjera „Dansingas“. Apie tai daugiau – čia.

Beje, pigiausių bilietų į „Dansingą“ jau nebeliko.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas