Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 7d. 12:03

Šv.Kristoforo kamerinis orkestras pavasarį sveikins kelione po Lietuvos miestus

Donatas Katkus ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Organizatorių nuotr. / Donatas Katkus ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras

Šv.Kristoforo kamerinis orkestras, neseniai atšventęs savo 18-ąjį gimtadienį, pavasarį ruošiasi sutikti ne sostinės, o įvairiausių Lietuvos miestų koncertų salėse. Vien tik per kovo mėnesį kolektyvas aplankys Varėnos, Tauragės, Šiaulių, Jurbarko, Plungės kultūros centrus ir elegantiškais klasikos garsais džiugins visus, pasiilgusius profesionaliai, su meile atliekamos muzikos.

Kelionės po Lietuvą tapo Šv.Kristoforo kamerinio orkestro tradicija, kuri patiems atlikėjams yra ne mažiau brangi negu jo aplankomų miestų gyventojams: tokie koncertai turi ypatingą stebuklo aureolę, juose tvyro šilta dvasia, juntamas su niekuo nepalyginamas ryšys tarp muzikuojančiųjų ir klausančiųjų...

Kadangi kolektyvas garsėja universalumu, išradingumu bei repertuaro įvairove, tai atspindės ir ture skambėsianti programa: savo kaip Klasicizmo ekspertų reputaciją muzikai patvirtins W. A. Mozarto divertismentais, kaip ekspresyvūs, gilių išgyvenimų nevengiantys atlikėjai įsijaus į A. Dvorako, P. Čaikovskio, E. Griego romantinį pasaulį, o kaip virtuoziškas, žaismingas kolektyvas – pagardins programą ugningu čardašu, aistringais tango ir galbūt pateiks netikėtų šmaikščių siurprizų.

Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertai, pasitinkantys pavasarį Lietuvoje, vyks:

kovo 10 dieną 15 val. - Varėnos kultūros centre;
kovo 11 dieną 14 val. – Tauragės kultūros centre;
kovo 29 dieną 19 val. - Šiaulių kultūros centre;
kovo 30 dieną 17 val. – Jurbarko kultūros centre;
kovo 31 dieną 17 val. - Plungės kultūros centre.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos