Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautinis muzikinis projektas „BalconyTv“ atkeliavo ir į Lietuvą

Muzikos grupė „Sheep Got Waxed“
Muzikos grupės „Sheep Got Waxed“ / Muzikos grupė „Sheep Got Waxed“
Šaltinis: 15min
0
A A

Kas yra „BalconyTv“? Tai tarptautinė internetinė muzikinė televizija, kurios pasirodymai filmuojami tiesiog balkonuose. 2006 m. Dubline (Airija) pradėtas vykdyti projektas per šešerius metus išpopuliarėjo taip, jog šiandien „BalconyTv“ jau veikia daugiau kaip 30 pasaulio miestų.

Šį pavasarį projektas pradėtas ir Kaune. Į jį dedama daug vilčių, kadangi Lietuvai tai puiki galimybė pristatyti savo talentus plačiai auditorijai, tikimasi, kad mūsų atlikėjų pasirodymai susilauks susidomėjimo bei pripažinimo. Be to, Lietuvoje nėra muzikinio kanalo, todėl „BalconyTv“ tikisi užimti šią vietą.

Pirmojoje „BalconyTV Kaunas“ laidoje pasirodė Anglijoje studijuojanti Evgenya Redko, kuri atliko savo kūrybos dainą anglų kalba. Ne ką prastesnį pasirodymą surengė sunkiosios muzikos atlikėjas Rokas Baškys.

„BalconyTv“ džiaugiasi sulaukusi viešnios, kurios ne tik pasirodymas buvo puikus, tačiau ir pats filmavimas buvo itin malonus su lengva humoro gaidele, tai – Gintarė Karaliūnaitė. Po pertraukos į sceną grįžusi dainininkė nusiteikusi darbui. Nauja programa, naujos dainos ir noras vėl būti scenoje. Tačiau, kaip pati atlikėja sako, jos didžiausias noras yra ne didžioji scena, bet tiesiog būti tarp žmonių, kuriems patinka jos atliekama muzika.

Malonią staigmeną pateikė grupė šmaikščiu pavadinimu „Sheep got waxed“. Ši vaikinukų grupė per itin trumpą laiką susilaukė didelio „BalconyTv“ žiūrovų dėmesio.

Nauji „BalconyTv“ televizijos kanalai atidaryti Los Andžele, Seule. Kaunas – vienas iš nedaugelio kanalų Europoje. Nors projektas dar visai naujas, bet jau sulaukė didelio susidomėjimo. Šiuo metu prasideda bendradarbiavimas su „Kaunas Jazz“ ir „Kauno gatvės muzikos dienos“ rengėjais. Projekte nusifilmuoti sutiko ir tarptautiniame festivalyje „Kaunas Jazz“ dalyvausiantys atlikėjai iš užsienio šalių.

„BalconyTv“ šūkis – „Muzika su vaizdu“, todėl ne tik muzikiniai pasirodymai, bet ir paties miesto vaizdai yra pristatomi tarptautinei publikai.Tikimasi, kad šis projektas padės Lietuvai garsinti savo vardą tiek kultūrine prasme, tiek siekiant pritraukti užsienio turistus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą