Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 13:16

Tradicinės dainuojamosios poezijos svetainės koncertas kitaip

Aidas Giniotis
Organizatorių nuotr. / Aidas Giniotis
Dešimtį metų Vilniaus mokytojų namuose gyvuojanti dainuojamosios poezijos svetainė toliau išlaiko senas tradicijas, bet kartu ir keičiasi.

Jau šį penktadienį, gruodžio 17 d. 18 val. Įvyksiantis koncertas šio žanro gerbėjams žada staigmenų. Koncerte dalyvausiantis aktorius, režisierius, daugelio pamėgtų dainų autorius ir atlikėjas Aidas Giniotis atliks savo senas ir naujas dainas. Senos dainos bus palydimos jų sukūrimo istorijomis, prisiminta tos emocijos, kurioms gaubiant, jos atsirado. Šioje dalyje – dainos su istorijomis - klausytojai išgirs dainas, kurias drąsiai galima pavadinti A. Giniočio vizitine kortele. Kitoje dalyje skambės naujausi A. Giniočio kūriniai.

Išlaikydami dainuojamosios poezijos svetainės tradicijas, toliau tęsiame naujų atlikėjų pasirodymus mūsų scenoje. Šįkart – naujokas mūsų, Vilniaus mokytojų namų dainuojamosios poezijos scenoje, bet toli gražu ne scenoje apskritai. Tai – Vadimas Kamrazeris, ilgametis grupės „Vairas”, vaikų studijos „Nieko tokio” vadovas, muzikantas ir fizikas (fiziką dėsto bedrojo lavinimo mokykloje), daugelio dainų autorius ir atlikėjas.

Šį sezoną mūsų Dainuojamosios poezijos svetainė, po festivalio „Tai – aš” šiek tiek vėlokai sublyksi. Tačiau nuo Naujųjų metų jos koncertai vėl vyks įprastu laiku – pirmą ir trečią mėnesio penktadienį. Ir kiekviename jų skambės senos dainos su savo istorijomis bei nauji mūsų pamėgtų bardų kūriniai. O savo klausytojams šiais, Dainuojamosios poezijos svetainės jubiliejiniais metais, palengvinsime ir finansinę „naštą“ – bilietai atpigo visa dešimčia litų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Maistas

URBAN˙/