Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 20d. 15:24

Ukrainiečiai „SunSay“ koncertuos Lietuvoje ir įrašinės dainą su Alina Orlova

Grupės „SunSay“ vokalistas Andrejus Zaporožecas-Sun
Grupės archyvo nuotr. / Grupės „SunSay“ vokalistas Andrejus Zaporožecas-Sun

Stebuklingu muzikos grupės „SunSay“ (buvusi grupė „5’nizza“) iš Ukrainos perfekcionizmu vėl žavėsis Lietuvos klausytojai! Birželio 30 dieną „SunSay“ koncertuos Vilniuje Mokytojų namų kiemelyje, dieną prieš tai grupė pasirodys Palangos muzikos klube „Vandenis“. Bilietų kiekis į šiuos pasirodymus yra labai ribotas ir sparčiai tirpsta.

Lankydamiesi Lietuvoje Ukrainos muzikantai ketina ne tik surengti koncertą, bet ir įrašyti bendrą kūrinį su dainininke Alina Orlova, kuri kaip svečias prisijungs prie „SunSay“ jų koncerto metu Vilniuje.

Ankstesnį kartą grupės „5’nizza“ buvęs vokalistas Andrejus Zaporožecas-Sun Lietuvoje lankėsi maždaug prieš penkerius metus. Dainininko prisiminimai kuo puikiausi – tąkart publika grupę „5’nizza“ priėmė puikiai, muzikantams įspūdį paliko tiek žmonės, tiek ir pats Vilnius.

Vienas pačių ryškiausių dainininkų, daugiaprasmes savo eiles talentingai perteikiantis taip, kad vieną kartą išgirdus jo balsą, jo neįmanoma užmiršti. Tai – grupės „SunSay“ lyderis A.Zaporožecas. Grupė „SunSay“ susikūrė iširus kitai kultinei Ukrainos grupei „5’nizza“ ir savo pasirodymuose atlieka taip pat ir šios grupės dainas. Šiuo metu „SunSay“ muzikantai įrašinėja naują albumą ir repetuoja nauja savo sudėtimi.

Pasak A.Zaporožeco, jam šiuo metu įdomiausia bendradarbiauti su muzikantais iš įvairių šalių. Šiais metais muzikantas įrašė duetą su amerikiečių reperiu ir muzikos prodiuseriu Johnu Forte. Jų bendro kūrinio vaizdo klipe, beje, galima išvysti ir lietuvių dainininkę Aliną Orlovą.

„SunSay” ir Johnas Forte „WindSong”:

SunSay & John Forté - WindSong from Petter Ringbom on Vimeo.

Grupės „SunSay“ stilių galima įvardinti dviem žodžiais – pasaulio muzika (angl. world music), tačiau už šių žodžių slepiasi funk, reggae, soul, folk stiliai ir įtakos. Grupės klausyti galima tiek kamerinėje erdvėje, tiek didelėse koncertų salėse. Su jais galima dainuoti kartu ir, užmerkus akis, klausyti paslaptingų nuo scenos sklindančių garsų.

Grupės „SunSay“ koncertuose kaip klausytojus galima išvysti dainininkę Zemfirą arba grupę „Okean Elzy“. Jie įrašinėja su mažai žinomais muzikantais ir atsisako duetų su popžvaigždėmis. Užtai dalyvauja garsaus amerikiečių reperio ir prodiuserio Johno Forté naujojo albumo įrašuose, šiuo metu kuria naujus tekstus ir melodiją savo dainoms, išlieka ištimi sau ir visada turi, ką pasakyti ir parodyti. O jums verta visa tai išgirsti ir pamatyti…

„SunSay“ „Будь слабее меня“ vaizdo klipas:

SunSay "Будь слабее меня" - муЕыкальное видео/SunSay "Be weaker than me" - music video. from Egor Abramenko on Vimeo.

Bilietus į „SunSay“  koncertą Vilniuje rasti galite čia.
Bilietus į koncertą Palangoje platina „Tiketa“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:08
43:31
00:42

Sveikata