Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 13:41

Užutrakio dvare – trys baltos deivės ir P.Čaikovskis

Agnė Sabulytė
Organizatorių nuotr. / Agnė Sabulytė
Tikriausiai daugeliui Šv. Kalėdos asocijuojasi su nuostabaus grožio pakilia Piotro Čaikovskio muzika. Kas nepamena gėlių valso iš „Spragtuko“, „Gulbių ežero“ ir kitų neužmirštamų melodijų iš šio kompozitoriaus sukurtų baletų?

Antrąją Šv. Kalėdų dieną, sekmadienį 15 val. romantiškuose Užutrakio dvaro sodybos rūmuose skambės vien tik aristokratiškojo rusų klasiko P.Čaikovskio kūryba. Išskirtinėje šventinėje programoje „Kalėdos su Čaikovskiu“ dainuos konkursų laureatės Viktorija Miškūnaitė (sopranas) ir Agnė Sabulytė (mecosopranas). Su dainininkėmis muzikuos pianistė Birutė Asevičiūtė, kuri ne tik akompanuos solistėms, bet ir atliks P.Čaikovskio pjeses fortepijonui.

Dainininkės ypatingą dėmesį programoje skiria moteriškų balsų dialogui – itin retai atliekamiems P.Čaikovskio vokaliniams duetams iš ciklo „Šeši duetai“. Po pasirodymo festivalyje „Tebūnie naktis“ atlikėjos, pavadintos baltomis deivėmis, sulaukė puikių atsiliepimų.

Koncertas įvyks neseniai baigtoje restauruoti Gobelenų salėje. Per pertrauką žiūrovai galės pasimėgauti karaimų virtuvės skanėstais, taip pat bus pasiūlyta nemokama ekskursija po restauruotas Užutrakio dvaro sales bei eksponuojamą tapybos ir grafikos parodą „Lentvario parko slėpiniai“.

Kokios Kalėdos be gerumo? Užutrakio svečiai turės galimybę sudalyvauti labdaringoje akcijoje, pirkdami žmonių su negalia gamintas sages „Gėles“. Visas pelnas bus skiriamas labdaros ir paramos fondo „Mūsų fondas“ organizuojamoms dirbtuvėms su neįgaliaisiais.

Kaip Šv. Kalėdas paversti stebuklinga švente? Kalėdų stebuklą ir gerumą širdyje gali įžiebti nuoširdūs muzikos garsai.

Renginį pristato vokalinės muzikos iniciatyvų grupė „United Voices“ ir Trakų istorinio nacionalinio parko direkcija.

Bilietus platina „Bilietų pasaulis“. Taikoma 15 % nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams, taip pat perkantiems ne mažiau, kaip 4 bilietus. Taip pat nuolaidos su Omni ID kortelėmis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

04:46
01:42
01:21:33

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/