Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valstybinis choras „Vilnius“ ir kompozitorius Laimis Vilkončius kviečia į muzikinį susitikimą Palangos Gintaro muziejaus terasoje

Laimis Vilkončius
Organizatorių archyvo nuotr. / Laimis Vilkončius
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 16 d., 20 val. valstybinis choras „Vilnius“ (meno vadovas ir vyr. dirigentas Povilas Gylys) ir žymus estrados klasikas, kompozitorius Laimis Vilkončius kviečia į susitikimą vakarėjančioje Palangoje, vienoje gražiausių pajūrio vietų – Gintaro muziejaus terasoje, kur susilieja šimtametė Grafų Tiškevičių rezidencijos dvasia, vakarinė pajūrio gaiva, įkvepiantis romantiškojo parko žavesys, rašoma pranešime spaudai. Tai neprilygstama erdvė po žvaigždėtu rugpjūčio dangumi pasimėgauti gyvos muzikos garsais. Čia skambės L. Vilkončiaus kūriniai, bus pristatoma kompozitoriaus ir valstybinio choro „Vilnius“ įrašyta kompaktinė plokštelė „Neregėtas Vilkončius“, ir kur daugiau, jei ne pajūryje, kaip bangos per klausytojų širdis nuvilnys be galo publikos pamėgta, puikiai visiems žinoma daina – nuostabusis L. Vilkončiaus „Laivas“.

Kompozitorių Laimį Vilkončių puikiai žinome ir mėgstame visi, nuo mažųjų muzikos klausytojų iki vyresniojo amžiaus žmonių. Šis kompozitorius vienas ryškiausių estrados klasikų, dainų, muzikos kino filmams, spektakliams autorius, dainų atlikėjas, įvairaus žanro ir stiliaus muzikos kūrėjas, dideles kūrybines simpatijas skiriantis chorinei muzikai. Tad valstybinis choras „Vilnius“ drauge su kompozitoriumi ir ėmėsi dar „neregėtos“ misijos šią įvairią muziką ne tik atlikti viename koncerte, bet ir įrašyti kompaktinę plokštelę, atskleisti įvairių laikotarpių L. Vilkončiaus chorinę kūrybą, kuri jau kelis dešimtmečius yra pamėgta ne tik publikos, bet ir pačių atlikėjų. Kompozitoriaus dainos žavi tiek subtilia, vidinių išgyvenimų kupina kalba, tiek žaisminga ir šmaikščia nuotaika, melodingomis, įkvepiančio grožio dainomis, kuriose akademiškumas persipina su svinguota muzikos tėkme. Kompozitoriaus kūrybos paslaptis glūdi ir dainų tekstuose, kurie su muzikos garsais įgauna dar subtilesnę emocinę prasmę, L. Vilkončius dainoms renkasi poetų Maironio, Justino Marcinkevičiaus, Sigito Gedos, Jono Meko kūrybą, ar net savo paties eiles.

Tad susitikime su kompozitoriumi L. Vilkončiumi ir valstybiniu choru „Vilnius“ (meno vadovas ir vyr. dirigentas Povilas Gylys) ten, kur vėjas, jūra ir saulė mus vienija po pajūrio krašto dangumi. Bilietai platinami renginio vietoje, likus valandai iki koncerto.

Senjorams ir vaikams taikoma nuolaida.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau