Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 27d. 08:11

Vasarą „Džem'Pub'e“ paskelbs „Mountainside“

Grupė „Mountainside“ susibūrė Kaune.
Grupės nuotr. / Grupė „Mountainside“ susibūrė Kaune.

Muzikos klubas „Džem'Pub“ skelbia – vasara prasideda. Karštojo sezono pradžią Kaune paskelbs rokeriai „Mountainside“. Kartu su jais gros ir „šešėlinis“ grupės projektas „The Sidez“.

Penkiolika metų grojantys „Mountainside“ nuolat ieško naujų įvairaus sunkumo gitarinės muzikos vėjų. Lakoniškai savo grojamą stilių vadindami tiesiog heavy rock, muzikantai publiką stebina netikėtais kūrybiniais posūkiais ir muzikiniais sprendimais. Šiuo metu grupė baigia įrašyti trečiąjį savo albumą, kuris yra gerokai sunkesnis ir tamsesnis nei pirmieji du.

Naujoji grupės kūryba remiasi plačiu gitarinės muzikos traktavimu – nuo psichodelikos iki sunkaus metalo, nuo punk iki post roko. Kai kuriose dainose galima išgirsti ir doom metalo įtaką.

Penktadienio koncerte kauniečiai galės išgirsti kūrinių iš būsimo albumo, taip pat ir senąsias grupės dainas. Jas atgaivins 2010 metais sukurtas projektas „The Sidez“, kuris ir gimė nenorint numarinti ankstyvosios, linksmosios „Mountainside“ programos („Who Killed Teenage Ninja Turtles“, „Birutė“, „I Resign“, „Seek&Destroy“, „Nepanikuok“ ir kt.), o taip pat kurti ir atlikti naujus kūrinius, perdaryti mėgstamų grupių dainas, kurios nedera prie dabartinės „Mountainside“ muzikinės koncepcijos.

Išgirsti „The Sidez“ Kaune bus galima ne pirmą kartą. Tačiau kaskart jų koncertai vis kitokie ir pateikia staigmenų. Ne išimtis bus ir šis. Ne veltui šis projektas dažnai vadinamas tiesiog gero vakarėlio pranašu.

Kas: grupė „Moutainside“.

Kur: muzikos klubas „Džem'Pub“, Laisvės al. 59, 5 aukštas.

Kada: gegužės 27 dieną, penktadienis, nuo 22 val.
 

VIDEO: MOUNTAINSIDE- (Vilnius Club NEW YORK 2011.05.17)-4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata