Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniečiai bus kviečiami per pietus klausytis muzikos gyvai

Andrius Šimkus (akordeonas) ir Irena Belickienė (smuikas)
Vilniaus mokytojų namų nuotr. / Andrius Šimkus (akordeonas) ir Irena Belickienė (smuikas)
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo birželio 1-osios, kiekvieną kalendorinės vasaros darbo dieną nuo 12 val. pusvalandį vilniečiai bus kviečiami į sostinės Stanislovo Moniuškos skverelį klausytis „Pietų muzikos gyvai“.

Projektą „Pietų muzika gyvai“ jau antrą vasarą inicijuojantys Vilniaus mokytojų namų darbuotojai ragina vilniečius per pietų pertrauką neskubėti į tvankias restoranų ar kavinių sales, o pasiėmus lauknešėlį ateiti į St.Moniuškos skverelį. Čia kiekvieną darbo dieną bus galima pasiklausyti muzikos, dainų, kurios skambės be jokios fonogramos. Toks muzikinis vidudienio pusvalandis yra geras atokvėpis tarp darbo dienos bei galimybė pasikrauti gerų emocijų būsimai veiklai.

Muzika ir dainomis vasarą skambantis St.Moniuškos skverelis jau pernai buvo vilniečių pamėgtas ir lankomas. Organizatoriai pastebėjo, kad „Pietų muzika“ turėjo net ir savo nuolatinius lankytojus, kurie kasdien per pietų pertrauką derindavo maistą su muzikine doze. Pusvalandiniuose koncertuose pasirodys įvairaus žanro gerai žinomi ir mažiau girdėti atlikėjai. Čia skambės džiazas, dainuojamoji poezija, vokalinė muzika, smagūs akordeono deriniai ir kt.

„Pietų muzikos gyvai“ sezoną pradės Aistės Bružaitės ir Jolitos Sidorenkaitės kanklių duetas, solistė Sandra Lebrikaitė, populiarios grupės „Poliarizuoti stiklai“ lyderis Šarūnas Mačiulis, akordeonistas Andrius Šimkus, o šokio ir muzikos improvizacijas atliks Milda Arčikauskaitė (vokalas), Dolita Bubnytė (šokis), Tadas Dešukas (smuikas), Vladas Dieninis (perkusija).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą