TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vos prisistatę „the POST“ dovanoja antrąjį savo singlą

„the POST“
Andrey Motorichev nuotr. / „the POST“
Šaltinis: 15min
0
A A

Vadinti juos scenos naujokais neapsiverčia liežuvis, tačiau vardas, po kuriuo slepiasi keturi vyrukai iš Vilniaus Lietuvoje kol kas yra šviežias, o taip pat – užtikrintai perspektyvus.

„the POST“ – taip save vadina ir electro pop rock gerbėjams prisistato ArtG, Nurasho, Michailas Levinas ir Sergejus Makidonas. Keturi puikiai muzikinio pasaulio taisykles žinantys ir negroti negalintys vaikinai. Štai kodėl nefonograminio garso išsiilgusiems lietuviams pristato jau antrąjį savo singlą „Blind Lady“ iš būsimo albumo „Going My Way“.

„Daina „Blind Lady“ – tai lengvos mintys apie lady justice arba kitaip tariant, teisingumo deivę. Ši, dar viduramžių laikais, buvo vaizduojama uždengtomis akimis, kad tik neprarastų objektyvumo priimdama sprendimus. Šiandien deivės akis dengia korupcija, teisybės pasaulyje nebėra. O gal mes nepakankamai dėl jos sumokam?“, – taip filosofiškai antrąjį grupės singlą pristato jos lyderis ArtG. „Įsiklausykite į „Blind Lady“ žodžius ir patys pajuskite, ką norėjome ja pasakyti“, – priduria jis.

Pirmą kartą publikai pasirodę  birželio 16-ąją, kuomet grupė „SKAMP“ menų fabrike „LOFTAS“ šventė savo „Skempinligės“ 10-metį, šiandien „the POST“ dalinasi ambicingais planais ir vis dar dėkoja tiems, kurie puikiai sutiko jų pirmąjį kartą.

Nors oficialus „the POST“ pirmasis kartas įvyko vos prieš keletą savaičių, grupė savo veiklą pradėjo 2010-ųjų pabaigoje.  Apsiginklavę gyvomis gitaromis, elektronikos sprogmenimis ir giliais tekstais, vaikinai kaip įmanydami stengiasi užkariauti prasmingiau mąstančios ir girdinčios auditorijos širdis. Tačiau atrodo, kad ir po vieną jiems sekasi labai neblogai.

Už grupės lyderio vaidmenį atsakingas ArtG – vienintelis lietuviškos muzikos atstovas, kurio kūrinį savo BBC Radio 1 laidoje pristatė vienas įtakingiausių pasaulio diskžokėjų Pete Tongas. Negana to, remiksas, skirtas Alice Cooper dainai „Brutal Planet“ buvo įtrauktas į šios JAV rock legendos albumą ir parduotas trečdalio milijono tiražu. Lietuvoje ArtG dirbo su tokiais atlikėjais kaip Andrius Mamontovas, „SKAMP“, „Biplan“ ar Rosita Čivilytė.

Kitas „the POST“ narys, muzikantas, dainų ir tekstų autorius Michailas Levinas taip pat bendradarbiavo su daugybe žinomų vardų – Mantu Jankavičiumi, grupėmis „Merlin“, „Pelenai“. Trečiasis iš ketveriukės – grupės „fusedMARc“ ausys, akys ir smegenys Nurasho. Alternatyvioje scenoje puikiai pažįstamas kūrėjas yra dalinęsis scena su tokiais grandais kaip „Chemical Brothers“, „Nine Inch Nails“, „P!nk“ ir kitais. Skambių patirčių netrūksta ir  „the POST“ būgnus mušančiam Sergejui Makidonui. Profesionalus muzikantas gerbėjams pažįstamas kaip išsiskirsčiusių „InCulto“ ar jaunų, bet daug žadančių „Gerai Gerai & Miss Sheep“ ritmo meistras.
Tačiau bene daugiausiai epitetų atitenka „the POST“ skambesiui. Grupė, kaip įmanydama, stengiasi grįžti prie nekormercinių muzikos ištakų – dainos ir jos turinio, kūrybinio įkvėpimo, kuris ir yra pradžia bei galutinis tikslas.

Urbanizmo persmelktos „the POST“ dainos balansuoja tarp eksperimentinio skambesio ir masėms įprastos pop muzikos. Vaikinai techno maišo su rock, čaižias gitaras su spengiančia tyla, nostalgiją su progressive, o filosofiją su komercijos spindesiu. Tai ką galiausiai išgirsta klausytojai – į formatus netelpantis electro pop rock. Tad metas įvertinti antrąjį, bet nepaskutinį „the POST“ darbą „Blind Lady“:

VIDEO: The Post - Blind Lady
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą