Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 10d. 15:26

Vytauto Kernagio dainos Kaune suskambės kitaip

Foto naujienai: Nidos festivalio koncertas Vytautui Kernagiui atminti
zmones24.lt / Vytautas Kernagis

Prieš ketverius metus kovo 15-ąją netekome Lietuvos dainuojamosios poezijos pradininko Vytauto Kernagio. Kauno kino teatras „Romuva“ šią dieną, 18 val., kviečia ateiti ir į Maestro kūrybą pažvelgti naujai.

Norėdami įprasminti V.Kernagio kūrybą bei papildyti ją naujomis spalvomis, tarptautinių konkursų laureatas, aksominio balso savininkas Liudas Mikalauskas ir violončelių bei kontraboso kvartetas „Bass Arco“ žiūrovams pristatys nepaprastai mielą šio iškilaus žmogaus dainų programą „Baltas paukštis. Vytautą Kernagį prisimenant...“

„Norėjome parengti ką nors išskirtinio, skatinančio išgirsti muziką savyje ir dalytis ja su kitais. Violončelė nuo seno siejama su žmogaus balsu, tad nėra įtikinamesnių instrumentų, derančių su vokalu bei gebančių taip virpinti sielos stygas kaip mūsų pasirinktieji“, – sakė operos solistas L.Mikalauskas.

Ši programa, atlikėjo įsitikinimu, yra ypatinga, praturtinanti ne tik klausytojus, bet ir atlikėjus – tarp kūrinių, skaitant ištraukas, linksmus nutikimus bei intriguojančius sutapimus, žiūrovai galės bent trumpam pasinerti į įvairiapusės V.Kernagio asmenybės patirtį ir dar kartą prisiminimuose pabūti kartu su Juo.

„Baltas paukštis“, „Mūsų dienos kaip šventė“, „Giedu giesmelę“, „Vasara“, „Išeinu“ – tai tik keletas dainų, kurios nepaliks abejingų. Abejingumą bus siekiama išsklaidyti ir gerais darbais – dalis pinigų, surinktų už koncertą, bus paaukoti savanorišką pagalbą beglobiams gyvūnams teikiančiai viešajai įstaigai „Penkta koja“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės