Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 rugsėjo 1d. 13:47

„What's Next in Music?“ garsūs Lietuvos atlikėjai dalins įvaizdžio kūrimo patarimus

„Beissoul“
Dmitry Komissarenko nuotr. / „Beissoul“
Antrus metus rengiamoje tarptautinėje muzikos industrijos naujovių ir galimybių konferencijoje „What’s Next in Music?“ daug dėmesio bus skiriama ir muzikantų įvaizdžio kūrimui bei savireklamai.

Šių metų konferencija skirta muzikos pardavimo, gerbėjų pritraukimo, showcase festivalių temoms, aprėps ir muzikinių grupių įvaizdį plačiąja prasme bei ant scenos. Rugsėjo 2 d., pirmieji konferencijos pranešimai bus dedikuoti grupių įvaizdžio kūrimui – nuo albumų viršelių, koncertų plakatų iki asmeninio atlikėjų stiliaus ant scenos. Pastarąją temą gvildens būrys populiarių Lietuvos atlikėjų. Dainininkai Beissoul, Erica Jennings ir Algirdas Kaušpėda, šį kartą ne dainuos, o kalbės. Patyrę scenos profesionalai papasakos apie savo įvaizdžio paieškas ir dalins patarimus, kaip scenoje turėtų atrodyti grupė, jog ji trauktų ne tik klausytojų ausis, bet ir akis.

Pavyzdžiui, atlikėjas Beissoul, po kurio vardu slepiasi Artūras Žabas, yra pirmasis Lietuvos muzikos atstovas patekęs į tarptautinio mados ir gyvenimo būdo žurnalo „Vogue“ puslapius. Taip pat jis buvo pakviestas į tarptautinę „Vogue“ komandą garbės bendraautoriaus teisėmis.

„Tai tarsi raktas, kuriuo atrakinus vienas duris, atsiveria kitos“, – patekęs į prestižinį leidinį džiaugėsi Beissoul, kuriam mada – ne vartojimo objektas, o įrankis papildyti ir pristatyti savo kūrybą.

Šiemet „What's Next in Music?“ konferencijoje iš viso vyks 11 pranešimų ir diskusijų, kurių metų bus kalbama kaip uždirbti iš koncertų, leidybos, skaitmeninio platinimo, kaip kurti savo įvaizdį, iš muzikos panaudojimo kino filmuose, eksporto ir pan.

„What's Next in Music?“ konferencijoje muzikos industrijos profesionalai iš visos Europos ne tik dalinas patirtimi apie šiandieninę Europos muzikos sceną, bet ir ieškos jaunų talentų. Konferenciją vaikinuos grupių demo įrašų klausymo sesija. Šiai perklausai savo demo įrašus gali siųsti visi. Vieną geriausią savo dainą siųskite el. paštu info@menufabrikas.lt, pavadinimo laukelyje nurodydami „WNM DEMO“.

Šiemet „Loftas Fest“ kiemo teritorijoje, kuri bus nemokama ir prienama visiems, įsikurs ir perpektyviausiems Europos bei Lietuvos muzikos talentams dedikuota speciali „What's Next in Music?“ scena. Joje pasirodys 13 atlikėjų iš visos Europos.

„What's Next in Music?“ konferencija vyks rugsėjo 2-3 d., urbanistinio muzikos ir menų festivalio „Loftas Fest“ metu. Ją organizuoja Lietuvos muzikos verslo asociacija, subūrusi Lietuvos muzikos industrijos profesionalus, ir menų fabrikas „Loftas“. „What's Next in Music?“ konferencijoje gali dalyvauti visi ir ji yra nemokama, tačiau būtina dalyvių registracija. Ji vyksta čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

07:19
26:48
03:08

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata