Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 9d. 16:15

Žymus industrinės muzikos kūrėjas Ancestral Voices Lietuvoje pristatys pasaulinį gyvo garso debiutą

„Ancestral Voices“
Asmeninė nuotr. / „Ancestral Voices“

Jau šį šeštadienį, kultūros bare „Kablys“ debiutinį gyvo garso koncertą surengs žinomas Jugntinės Karalystės industrinės muzikos prodiuseris Ancestral Voices. Išskirtinus pasirodymas vyks antrą kartą rengiamame festivalyje „Grandis“.

Renginyje taip pat pasirodys techno muzikos atlikėjas ANFS iš Graikijos. Tai – pirmasis ir ilgai lauktas jo pasirodymas Lietuvoje, kurio metu jis pristatys šiemet išleistą albumą „Tzina‘s House“.

Be minėtųjų, „Grandyje" pasirodys dar devyni sceniniai vardai, tarp kurių ir žymiausi šios elektroninės muzikos kūrėjai iš Lietuvos. Tamsiose „Kablio“ salėse sienas drebins retai pasirodantis, bet publikos itin mėgstamas OBŠRR, avangardinės triukšmo muzikos duetas Tiese, nauji scenos vardai Motas ir Arkhad, didžėjai Rookas, Švenčionis, Nut Polair ir Savage.

Specialiomis vaizdo projekcijomis pasirūpins „Didžiųjų Agregatų Inžinierių“ komandos narys, analoginės vaizdo apdirbimo technikos meistras su-y.

Renginio organizatoriai pastebi, jog didesnių, tikslingų industrinės muzikos renginių – koncertų ir vakarėlių – Lietuvoje vyksta nedaug. „Grandis“ ypatinga ir kitu aspektu – tai precedento Lietuvos pogrindinės muzikos istorijoje neturinti kolaboracija, jau antrą sujungianti beveik visą aktyvią šio žanro renginių organizatorių bendruomenę.

Praėjusiais metais prasidėjusioje „Grandyje“ pasirodė kultinis švedų industrinės muzikos kūrėjas Deutsch Nepal, sparčiai populiarėjantis techno prodiuseris Modeo ir žymiausi vietiniai kūrėjai bei didžėjai – Daina Dieva, Body Cargo, Oorchach, Rookas, Inner, Karkasas ir kt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos