Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 28d. 11:15

S.Kairys tikisi, kad diskusija apie LGBT+ kultūrą Kaune įvyks

Simonas Kairys
Juliaus Kalinsko nuotr./ 15min nuotr./ 123rf.com nuotr. / Simonas Kairys
Po diskusijų, kilusių po „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ skandalo, pasisakė ir kultūros ministras Simonas Kairys: „Žiūriu į po Kaunas 2022 vėliava vyksiančio diskusijų festivalio „Per_kūnija“ programą ir nesuvokiu, kur problema, kai tarp kokių 9 temų viena iš diskusijų vyks LGBT+ ir kultūros tema. Tuo labiau kad dažnai kalbame apie tolygias galimybes VISIEMS. Tuo labiau kad šią diskusiją organizuoja jaunimas.“

„Tikiuosi, kad po savaitgalio emocijų sumažės ir šiai diskusijai leidimas bus išduotas.

Noriu priminti, kad Europos kultūros sostinės programos nepriklausomumas nuo politikų – esminė ES komisijos, suteikiančios miestams šį titulą, sąlyga ir įsipareigojimas. Todėl Kultūros ministerija niekuomet nesikišo ir nesikiš į programos turinį. Tikiuosi, taip pat pasielgs ir Kauno miesto savivaldybė.

Taip pat noriu išreikšti savo pasitikėjimą ir palaikymą „Kaunas 2022“ vadovei Virginijai Vitkienei, kurios kompetencija bei įdirbiu neabejoju. Virginija ir jos komanda jau nuveikė labai daug „Kaunas 2022“ programos labui ir būtent jie yra tie žmonės, kurie gali sėkmingai išlaikyti savo rankose ir šios programos vairą, ir aukštai iškeltą kartelę. Tai yra tiek Kauno, tiek visos Lietuvos garbės reikalas. Reputaciją sukurti yra labai sunku, prarasti – labai lengva“, – savo feisbuko paskyroje rašė jis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:01
06:32
11:02

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata