Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 03, 10:06

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti šią savaitę?

Norint, kad pro akis neprasprūstų mylimos grupės koncertas, o savuosius virtualių ir ne tik renginių maršrutus planuotis būtų lengviau, pristatome 15min rekomendacijas. Ko nepraleisti šią savaitę?
„Flash Voyage“
„Flash Voyage“ / Tanel Tero nuotr.

Sausio 5 d.

„Nepadorūs skaitymai“ – 18.30 val. Kauno menininkų namuose. Tai įdėmus žvilgsnis į vieną pirmųjų studijų, Lietuvos literatūrą tyrusią pro lyčių prizmę: Vytauto Kavolio knygą „Moterys ir vyrai lietuvių kultūroje“ (1992 m). Šį susitikimą inicijuoja literatūrologė, mokslininkė dr. Solveiga Daugirdaitė.

Sausio 7 d.

„Flash Voyage“ – 18.00 val. Menų spaustuvėje koncertuos psichodelinio roko grupė (Regimantas Visockis, Germanas Daškevičius, Karolis Pročkys ir Rytis Baranauskas) iš Kauno, 2019 m. pristačiusi savo debiutinį albumą „Voyage in a flash“.

Filmas „Didžioji laisvė“ – „Pasakoje“ pradedamas rodyti Kanų kino festivalyje žiūrovų numylėtiniu tapusio režisieriaus Sebastiano Meise filmas su vienu talentingiausių šių dienų vokiečių aktoriumi Franzu Rogowskiu.

Paroda „No Thoughts / Head Empty“ – 19.00 val. Pamėnkalnio galerijoje atidaroma Medeinės Revuckaitės ir Airos Urbonavičiūtės kūrybos paroda. Dviejų jaunųjų menininkių kūryboje vyrauja dvejonės, nerimo, namų / artimos aplinkos (kaip metaforos ar simbolio), tikrumo ieškojimo temos.

Sausio 9 d.

Spektaklio „Vapsvos“ rodymas – 19.00 val. Oskaro Koršunovo teatro studijoje bus rodomas Artiomo Rybakovo spektaklis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą