Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 30d. 09:35

15min rekomenduoja: kokių virtualių renginių nepraleisti šią savaitę?

„Paviljono“ knygų savaitgalis
Guodos Taraškevičiūtės nuotr. / „Paviljono“ knygų savaitgalis

Kad pro akis neprasprūstų mylimos grupės koncertas, o savuosius renginių maršrutus planuotis būtų lengviau, pristatome 15min rekomendacijas. Ko, būnant namuose, nepraleisti šią savaitę?

Lapkričio 30 d.

Spektaklis „Testas“ premjera – nuo 01:00 iki 23:59 val. bus „Tiketa“ platformoje pasiekiamas Artūro Areimos teatro spektaklis.

Gruodžio 1 d.

Pokalbis su lenkų režisiere Agata Duda-Gracz – 18:30 val. bus transliuojamas interviu su viena žymiausių ir mįslingiausių Lenkijos režisierių.

Gruodžio 3 d.

Kasmetinis tarptautinis kultūros forumas „Kultūra ir gerovė“ – nuo 9:45 val. „Zoom“ platformoje bei tiesioginės transliacijos metu vyks diskusijos apie kultūros politiką. Daugiau informacijos čia.

Gruodžio 3 d.

Mariaus Ivaškevičiaus pjesės „Kantas“ skaitymas – 19 val. „Zoom“ platformoje vyks tiesioginė transliacija OKT/Vilniaus miesto teatro feisbuko paskyroje. Pjesę režisuoja Oskaras Koršunovas.

Gruodžio 3 d.

Diskusija apie Juozo Girniaus filosofiją – 15:30 val., iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Valstybingumo erdvės vyks transliacija, kurioje diskutuos filosofas dr. Viktoras Bachmetjevas bei Laurynas Peluritis.

Gruodžio 4–6 d.

Penktasis „Paviljono“ knygų savaitgalis – kviečia meno, literatūros ir humanitarinių mokslų knygų leidėjus ir literatūros mylėtojus žiemiškų pokalbių apie knygas maratonui.

Gruodžio 5 d.

Koncertas „Žiemos klasika orkestrui ir obojui“ – 19 val. iš Filharmonijos didžiosios salės vyks transliacija internetu bei Filharmonijos feisbuko paskyroje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/