-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

15min rekomenduoja: kokių virtualių renginių nepraleisti šią savaitę?

Kad pro akis neprasprūstų mylimos grupės koncertas, o savuosius virtualių renginių maršrutus planuotis būtų lengviau, pristatome 15min rekomendacijas. Ko, būnant namuose, nepraleisti šią savaitę?
Rolandas Rastauskas
Rolandas Rastauskas / Dmitrijaus Matvejevo nuotr.

Sausio 5 d., 9 d.

Virtuali ekskursija po parodą „Kodėl taip sunku mylėti?“ – nuo 17 iki 18.10 val. MO muziejus organizuoja virtualią užsienio menininkų Saskios Boddekes ir Peterio Greenaway'aus kuruotą parodą „Kodėl taip sunku mylėti?“. Daugiau informacijos čia.

Sausio 6 d.

Tiesioginė Kabloonak albumo „Kabloonak“ perklausa 20 val., „Loftas TV“ vyks perklausa bei pokalbis su Jonu Narbutu, kurį ves Mykolas Karpičius.

Poezijos skaitymai „Trys karaliai, dvi karalienės ir vienas Putinas“ – nuo 19.30 iki 20.30 poetai Simonas Bernotas, Nojus Saulytis, Aistis Žekevičius, Greta Ambrazaitė ir Laura Kromalcaitė užuot patys apsireiškę V.Mykolaičio-Putino namuose-muziejuje su dovanomis, sveikins sukaktuvininką ir kurs šventinę nuotaiką virtualiai dalindamiesi savo kūryba.

Sausio 8 d.

Forumas „Kultūros, verslo, švietimo, sporto ir mokslo pasiekimai – tikrasis aukštos pridėtinės vertės ir įvaizdžio eksportas“ – nuo 14 iki 16 val. vyks diskusija, kurią ves Edmundas Jakilaitis. Kalbėsis Simonas Kairys, Jurgita Šiugždinienė, Aušrinė Armonaitė, Rimvydas Petrauskas, Mantas Katinas, Paulius Motiejūnas, Vidmantas Janulevičius, Jonas Sakalauskas.

Pokalbis apie literatūrą ir teatrą „Dramaturgas Bermudų trikampyje“ –20 val. Rolandas Rastauskas ir Jonas Dagys leisis į svaigią kelionę laike ir erdvėje, bet vis sugrįš į Klaipėdą: į Gaidžio ir Žilinsko teatrus, seniai nugriautą kareivinių plaukimo baseiną ir „Bermudų trikampio“ skaitymą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius