Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 12d. 15:38

Adamkai knygų mugėje džiugino vaikus

Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė

Ketvirtadienį po pietų Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus su žmona Alma Adamkiene savo beveik dviejų valandų apsilankymu pagerbė prasidėjusią jubiliejinę Vilniaus knygų mugę. Susipažindami su leidyklų stenduose pristatomomis knygomis, prezidentas su žmona daugiausia jaudulio ir džiaugsmo suteikė mažiesiems mugės lankytojams, kurie ištvermingai sekiojo paskui, kol sulaukė brangių autografų savo knygose.

Leidėjai Adamkams dovanojo brangiausias ir vertingiausias savo išleistas knygas, pristatė svarbiausias naujienas. Prezidentas aplankė ne tik nacionalinių leidyklų stendus, bet ir pasveikino iš užsienio atvykusius leidėjus, išklausė jų pasiekimų, ypač džiaugdamasis užsienio šalyse išleistais lietuvių autorių darbais.

Tikriausiai labiausiai dėl pirmosios šalies poros apsilankymo knygų mugėje džiaugėsi vaikai, kurie vienas kitą drąsino paprašyti be galo reikalingo autografo.

„Andriau, tu paprašyk ir man“, – maldavo jaunesniųjų klasių mugės lankytoja.

Kai berniukas, sukaupęs visą drąsą, su visa didele savo kuprine prisigrūdo prie A.Adamkienės ir išprašė autografo ne tik sau, bet ir dar septyniems draugams, klasės draugai garsiai jį pagerbė.

„Žiūrėkit! Andrius – tikras didvyris! Valio!“ – džiaugsmu tryško vaikai.

Prezidentas mugėje taip pat susitiko su kultūros ministru Remigijumi Vilkaičiu, kuris nuo pat mugės atidarymo lankė leidyklų stendus. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės