Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 birželio 15d. 15:23

Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ narių akustinis koncertas Kaunui ir kauniečiams

Roko grupė „Skylė“atšventė 20-ąjį gimtadienį
Gretos skaraitienės nuotr. / Grupė „Skylė“

2012 m. birželio 28 d., 19val. Kauno pilies prieigose, Santakos parke įvyks dėmesio vertas renginys – Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ koncertas bei Kaunui skirto projekto „Kauno rinktiniai“ apdovanojimai.

Jau antrą dešimtmetį muzikinį bagažą renkantis savito braižo dainų autorius ir atlikėjas Rokas Radzevičius ir etninėmis spalvomis bei skaidria energetika išsiskirianti atlikėja Aistė Smilgevičiūtė kviečia praleisti vakarą kartu. Aistė (vokalas) ir Rokas (vokalas, akustinė gitara) drauge su grupės „Skylė“ nariu Gediminu Žiliu (kanklės, bosinė gitara) ir Mantvydu Kodžiu (akordeonas) pakvies paklausyti akustinio grupės pasirodymo.

Koncerte skambės dainos iš kartu su grupe „Skyle“ įrašytų albumų „Sapnų trofėjai“, „Povandeninės kronikos“, „Babilonas“, „Lukiškių pieva“, duetai iš roko operos „Jūratė ir Kastytis“. Koncerto akcentas – dainos iš pačio naujausio muzikantų darbo – albumo „Broliai“.

Nuostabiai gražus, vasariškas kupinas nepakartojamos auros, šių atlikėjų pasirodymas žada būti kaip visada – itin malonus klausytojui.

O taip pat renginio metu bus paskelbti apdovanojimai – penkios įspūdingos nominacijos, penki kauniečių mylimiausi „Kauno rinktiniai“. „Kauno rinktiniai“ – pavasarį vykęs projektas, kuriame kauniečiai ir Kauno neabejingi žmonės portale 15min.lt galėjo rinkti dalykus, nuo nepriklausomybės atkūrimo keliančius didžiausią pasididžiavimą Kaunu. Projektą inicijavo seniausia Kaune ir viena seniausių pramoninių alaus daryklų Lietuvoje „Volfas Engelman“, projekto partneriai – 15min.lt ir Kauno apskrities viešoji biblioteka.

Kauno rinktinių kategorijos:

Kauno siela (pretenduoja: Nemuno ir Neries santaka; Kauno „Žalgiris“; Laisvės alėja);

Asmenybė, garsinanti Kauną (pretenduoja: Giedrius Kuprevičius, Algimantas Miškinis, Zigmantas Kiaupa);
Žinomiausias pasaulio kaunietis (užsienio kaunietis) (pretenduoja: Arvydas Sabonis, Valdas Adamkus, Jurgis Mačiūnas);

Įvykis, projektas, garsinantis Kauną (pretenduoja „Kaunas Jazz“, Hanza dienos, Pažaislio festivalis, Kauno bienalė „Tekstilė“);

„Kauno iniciatyvos“ (pretenduoja: Rotušės aikštės draugijos iniciatyvos, Sporto ir poilsio aikštelių viešosiose erdvėse įrengimas, Santakos išgenėjimas).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

07:55
14:30
02:57

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/