Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Allein Allein“ parklupdė „Be2gether“ publiką (nuotraukos, video)

"Be2gether" festivalio akimirkos
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Be2gether“ festivalio akimirkos
Šaltinis: 15min
0
A A

Antrosios festivalio „Be2gether“ dienos vakaras išliko be lietaus, todėl į vakarinius koncertus susirinkę žiūrovai drąsiai gulėjo ar sėdėjo ant žolės, tačiau pasislėpus saulei festivalio dalyviams ėmė grasinti šaltis ir drėgmė. Po grupių „G&G Sindikatas“ ir „Lyapis Trubeckoy“ pasirodymų, visi nekantriai laukė „Polarkreis 18“ grupės garsiosios (o daugumai vienintelės žinomos) dainos – „Allein Allein“, per kurią visi klausytojai buvo priversti parklupti...

Vakarėjant ir laukiant grupės „Polarkreis 18“ koncerto, Svaras iš „G&G Sindikatas“ su šeima laidė skraidančią lėkštę, buvusi grupės „Muscat“ narė Mantė vaikštinėjo su vyru ir vaikučiu, Greta Jansonaitė su draugais aktyviai rūpinosi dainininkų gaiviaisiais gėrimais, o festivalio organizatorius Giedrius Klimkevičius bendravo su svečiais pilyje.

VIDEO: Polarkreis 18 - Allein Allein daina parklupde ziurovus

Baltais aptemptais kostiumais scenoje pasirodę „Polarkreis 18“ vyrukai bandė užkaitinti susirinkusius klausytojus, tačiau jie visą pasirodymo laiką šūkavo „Allein Allein“. Galų gale, baigiantis nykokam grupės koncertui, nuskambėjus lauktosios dainos garsams – „Be2gether“ dalyviai atgijo. Net stovėję kur nors atokiau ėmė bėgti link scenos, o grupės muzikantai priedainį leido dainuoti patiems žiūrovams.

Galiausiai vokalistas liepė visiems atsitūpti ir atsipalaiduoti – netrukus didžioji dalis klausytojų įvykdė šį dainininko reikalavimą. Kiek patupėję, visi šoko į viršų kartu su finaliniu „Allein Allein“ priedainiu. Šią dainą klausytojai išprašė svečių grupę pakartoti dar kartą. Scenos šviesos užgeso, o naktis festivalyje tęsėsi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą