Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andriaus Kaniavos „Laivas restoranas“ suskambės Pažaislyje

Andriaus Kaniavos kompaktinio disko „Laivas restoranas“ pristatymas
Redos Šeidinės nuotr / Andriaus Kaniavos kompaktinio disko „Laivas restoranas“ pristatymas
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Andrius Kaniava grįžta į Kauną, kur ištikimų gerbėjų prašymu surengs pakartotinį kompaktinės plokštelės „Laivas restoranas“ pristatymo koncertą. Surinkęs šaunių muzikantų kompaniją liepos 12 dieną, 19 val. atlikėjas kviečia susitikti koncertų cikle „Pažaislio liepų alėjos vakarai”, vykstančiame Pažaislio vienuolyno Karietų aikštėje.

Koncertą pradės jaunasis atlikėjas, S.Mykolaičio premijos laureatas Kristijonas Ribaitis, atliksiantis keletą dainų iš neseniai pristatytos debiutinės kompaktinės plokštelės „Vakar buvo rytoj“. Po K.Ribaičio įžangos koncerte suskambės naujausios A.Kaniavos dainos, kurias muzikaliai išpildys gitaros virtuozas Aleksandras Ten, klavišais pritars kompozitorius Sigitas Mickis, o Nerijus Bakula meistriškai valdys akordeoną.

Redos Šeidinės nuotr/Andriaus Kaniavos kompaktinio disko „Laivas restoranas“ pristatymas
Redos Šeidinės nuotr/Andriaus Kaniavos kompaktinio disko „Laivas restoranas“ pristatymas

Dainuojančio aktoriaus A.Kaniavos kvietimas turėtų suintriguoti ir sudominti: „Pasijuskite senų laikų restorane, alsuojančiame anų laikų madinga prabanga ir virtuvės kvapais, tikrai puikioje vietoje, kur mūsų amžininkas galėdavo atšokti vestuves, gedulingai pavakarieniauti, esant gerai nuotaikai – pavakaroti su draugais, o užplūdus blogai – duoti kam nors į snukį. Ir rūkyti. Išgirskite muziką, kurios reikėdavo ieškoti. Grįžkite į laiką, kai muzika buvo paslaptis, o vinilo plokštelėse ir magnetofonų juostose skambantys atlikėjai buvo tolimi, paslaptingi, neapčiuopiami ir nepasiekiami. Ir, prieš pareikšdami savo nuomonę apie tai, ką išgirdote, suskaičiuokite iki dešimt“.

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje ir pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, ar net praturtėti ir atrasti gerovę muzikoje (esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus). Prieš koncertus žiūrovai galės pasigrožėti naujausiais „Mercedes-Benz“ modeliais.

Daugiau informacijos el. paštu: koncertai@bardai.lt.

Bilietus platina tiketa.lt. Juos taip pat galima įsigyti likus valandai iki renginio pradžios prie įėjimo į Karietų aikštę.

Bilieto kaina – 10, 12 arba 15 eurų (prie staliukų su aptarnavimu).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau