Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 24d. 14:41

Antigripinis rudens išlydėtuvių koncertas

Saulius „Semas“ Petreikis, kuris, tradiciškai, improvizuos kartu su D. Razausku.
Organizatorių nuotr. / Saulius „Semas“ Petreikis, kuris, tradiciškai, improvizuos kartu su D. Razausku.

Ruduo baigėsi. Ateina žiema. Pamiršus visą mūsų gyvenimus lydintį triukšmą ir absurdą, taip norisi ramiai susėsti ir pabūti drauge. Su poezija ir dainomis. Dainomis, kurios neužkrečia gripu, bet skleidžia šilumą.

„Lėlės“ teatro pranešime spaudai teigiama, kad paskutinį lapkričio mėnesio sekmadienį (lapkričio 29 d.) Vilniaus „Lėlės“ teatre susirinks būrys muzikantų. Ir ne šiaip muzikantų, o draugų. Sauliaus Mykolaičio premijos laureatai, dainų autoriai ir atlikėjai Ieva Narkutė ir Mindaugas Ancevičius, savito žanro, kurį galima būtų vadinti „niekuo neįpareigojančios dainos“ atstovai Kreivas ir Raimonda (Jonas Krivickas ir Raimonda Pečkytė) bei poetas, dainų autorius Domantas Razauskas. 18 valandą vakare šie žmonės pradės koncertą „Paskutiniai rudens akordai“.

Be poezijos ir ypatingai intymios atmosferos, atlikėjai pažada ir daug geros muzikos – juk ne veltui koncerte vienoje scenoje gros du bene geriausi Lietuvos multiinstrumentalistai: Leonardas Bėkša, kuris pasirodys su M. Ancevičiumi ir Saulius „Semas“ Petreikis, kuris, tradiciškai, improvizuos kartu su D. Razausku. Prie tokių dar galima priskirti ir Ąžuolą Paulauską, taip pat grosiantį su M.Ancevičiumi. Na o J. Krivickas „Kreivas“ jau seniai vadinamas vienu iš geriausių Lietuvos gitaristų, šiuo metu taip pat grojantis su Aiste Smilgevičiūte ir grupe „Skylė“, Gediminu Storpirščiu.

Šis vakaras – ne profesionalumo varžybos. Tai rudens išlydėtuvės ir advento pradžios paminėjimas. Švelnus, taikus ir paprastas.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:08
43:31
00:42

Sveikata