Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 10d. 19:21

Artimiausi kultūriniai renginiai Kaune

Grupės „G&G Sindikatas“ koncertas
Linos Pankratjevaitės nuotr. / Grupės „G&G Sindikatas“ koncertas

Nežinote kur nueiti pasilinksminti ar turiningai praleisti laisvalaikį? 15min.lt skaitytojų patogumui – artimiausių kultūrinių renginių kalendorius.

Vasario 10 d., penktadienis

18 val. Kauno valstybinė filharmonija
(L. Sapiegos g. 5)
Kauno miesto simfoninio orkestro 7 metų gimtadienis. Programoje – tik pietietiško temperamento muzika, puikiai tinkanti ir Šv. Valentino dienai. Skambės tradicinės ispaniškos ir kubietiškos zarzuelos, meilės dainos, kompozitorių M. Ravelio, E. Šarbrier, G. Gimenezo kūriniai. Orkestro gimtadienio svečiai, Lietuvoje ir užsienyje puikiai žinomi balsai Rita Novikaitė (mecosopranas) ir Vaidas Vyšniauskas (tenoras), diriguos Vytautas Lukočius.
Bilietai – 20-25 Lt

20 val. Restoranas „Sadutė“
(Rotušės a. 4)
Projekto „Jazz Duo Italy-Lithuania“ koncertas. Duetą sudaro Vytautas Skudas (trimitas, fliugelhornas) ir Paolo Garbinas (fortepijonas).

21 val. klubas „Punto Pizza“
(Kęstučio g. 6)
Džiazo vakaras „Friday Jazz“. Gros Tomas Razmas (saksofonas), Arnas Mikalkėnas (klavišiniai)
ir Arkadijus Gotesmanas (mušamieji).

22 val. Klubas „Kanklės“
(Laisvės al. 36)
Hiphopo koncertas su „G&G Sindikatu“, Mad Money, Innomine, Lilas, Alko, Name.
Bilietai – 15-20 Lt

22 val. Loftas „Gargaras“
(Raudondvario pl. 101)
Vytauto Didžiojo universiteto projektas „VDU: daugiau nei specialybė“ pristato vakarėlį „AUDIoTeORIJA“. Jame plokšteles suks buvę ir esami VDU studentai: Vidis, Jazzyvile, Roadsman, LSAR ir Saulty. Vaizdais rūpinsis vizualizacijų meistrai „Oro Pagalvės“.
Bilietai – 10 Lt

Vasario 11 d., šeštadienis

21 val. Klubas „Džem'Pub“
(Laisvės al. 59, 5 a.)
Akustinis Jono Čepulio koncertas. Pusmetis praleistas emigranto kailyje ir nuolat nenutylantys akordai „ausinuke“ atvedė prie minties apie „Imigrant Punk and Romance“. Koncerte skambės ne tik kelionių metu klausyta muzika – nuo AC/DC iki Nick'o Cave'o, bet ir istorijos apie sutiktus žmones bei kasdienybę kelyje.

22 val. Klubas „Shtab“
(A. Jakšto g. 4)
Elektroninės muzikos koncertas „Silence Night in Concert“. Lietuvos muzikos rinkoje debiutavęs ženklas „Silence“ nesiliauja pranešinėti kokybiško skambesio naujienas. Šį kartą pasirodys visa „Silence“ šeima: Leon Somov, Jazzu, Mario Basanov, Vidis, Few Nolder, New Found Land.
Bilietai – 25 Lt

Vasario 12 d., sekmadienis

18 val. Kultūros ir sporto rūmai „Girstutis“
(Kovo 11-osios g. 26)
„Keistuolių teatro“ intymi(-ų) vyrų trupė „Erelis”. Šį kartą „Ereliai“ pristato žiūrovams ne tik oratoriją „Brisiaus galas“, „Sakmę pagal Juzą“, bet ir naują spektaklio dalį „Sigutė“.
Bilietai – 33-53 Lt

Vasario 14 d., antradienis

16.30 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka
(Radastų g. 2, 406 k.)
Valentino dienos proga vyks kunigo Vito Kaknevičiaus naujosios knygos „Nuodėmė ir atleidimas“ pristatymas. Valentino dienos šventė siekia III amžių. Legenda byloja, kad senovės Romoje imperatorius Klaudijus II drausdavęs santuokas. Tačiau Šv. Valentinas šių draudimų nepaisęs ir slapta tuokęs jaunus įsimylėjėlius. Už tai jis buvo suimtas, o vasario 14 d. jam įvykdyta mirties bausmė. Taigi šią dieną galime vadinti ne tik įsimylėjusiųjų, bet ir kovos už meilę diena.

Renginyje taip pat dalyvaus knygos redaktorius akolitas Jonas Žiniauskas ir dailininkė Rima Vilūnienė. Gros gitara ir dainuos Edvinas Aguonis, smuiku grieš Raža Abbas.
Įėjimas nemokamas.

19 val. Restoranas „Sadutė“
(Rotušės a. 4)
Šv. Valentino dienos proga organizuojama linksma, meilės, atvirumo ir vilties kupina akcija „Masinės sužadėtuvės“. Tikimasi, kad keliasdešimt jaunuolių vienu metu piršis savo išrinktosioms.

22 val. Klubas „Embassy“
(Kovo 11-osios g. 22)
Valentino dienos koncertas su Stasiu Povilaičiu. Klube veiks meilės paštas, bare bus plakami aistros kokteiliai, o šokių aikštelė alsuos ypatingu širdies ritmu.
Bilietai nuo 22.30 val. – 15 Lt

Vasario 16 d., ketvirtadienis

11 val. Istorinė Prezidentūra
(Vilniaus g. 33)
Šventinė akcija „Pasveikinkim vieni kitus!“, kviečianti kurti naują Vasario 16-osios (Lietuvos valstybės atkūrimo dienos) šventinio sveikinimo tradiciją.
Įėjimas nemokamas

16.30 val. Kauno menininkų namai
(V.Putvinskio g. 56)
Vokalinės-fortepijoninės muzikos koncertas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Dalyvaus: tenoras Arūnas Dingelis  ir pianistas Mantautas Katinas.
Įėjimas nemokamas

Vasario 17 d., penktadienis

18 val. Kauno valstybinis dramos teatras
(Laisvės al. 71, Rūtos salė)
Spektaklio „Stebuklingasis Tenesis“ premjera. Ši airių dramaturgo Brian‘o Friel‘o pjesė pažymės režisieriaus Gyčio Padegimo 60-metį. Tai drama, atskleidžianti, kaip giliai, netgi mistiškai ilgesys apjungia žmones. Vaidina: Egidijus Bavikinas, Aušra Keliuotytė, Inesa Paliulytė, Kęstutis Povilaitis, Giedrė Ramanauskaitė, Henrikas Savickis, Ugnė Žirgulė ir džiazo muzikantas Arnas Mikalkėnas. Scenografė – Birutė Ukrinaitė. Fotoinstaliacija – Donato Stankevičiaus. Kompozitorius-aranžuotojas – Raimundas Martinkėnas.
Bilietai – 40 Lt

Vasario 18 d., šeštadienis

18 val. Kauno valstybinis dramos teatras
(Laisvės al. 71, Rūtos salė)
Spektaklio „Stebuklingasis Tenesis“ premjera.
Bilietai – 40 Lt

20 val. Loftas „Gargaras“
(Raudondvario pl. 101)
Roko festivalis „MountainRock'vol.6“. Roko ribų ieškos „Soundarcade“ (Latvija), „Tesa“ (Latvija), „Mountainside“, „The Moon Band“, „Unlost“, „Laisva struktūra“.
Bilietai – 15 Lt

Vasario 19 d., sekmadienis

18 val. Kauno valstybinis dramos teatras
(Laisvės al. 71, Rūtos salė)
Spektaklio „Stebuklingasis Tenesis“ premjera.
Bilietai – 40 Lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės