15min be reklamos
2018 03 19, 12:13

„Aš esu, nes esi Tu“: paramos koncertas, skirtas remti priklausomų asmenų bei jų artimųjų pagalbos veiklą

Balandžio 2 d. 19.30 val. Vaidilos teatre vyks Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ priklausomų asmenų bendruomenės „Aš esu“ paramos koncertas „Aš esu, nes esi Tu“. Koncertą gyvai transliuos LRT televizija (antrasis kanalas).
Gailestingumas
Gailestingumas / Evgenijos Levin nuotr.

Savo talentą koncerte dovanos garsiausi populiariosios ir klasikinės muzikos atlikėjai: Neda Malūnavičiūtė, Česlovas Gabalis, Kristina Žaldokaitė, Ilona Balsytė, Martynas Kuliavas, Jeronimas Milius, Rasa Juzukonytė, Giedrius Vaškys. Koncertą globoja: Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas.

Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ priklausomų žmonių bendruomenė „Aš Esu“ (jos įkūrėjas ir vadovas kun. Kęstutis Dvareckas) susikūrė beveik prieš dešimt metų. Per tą laiką ji tapo šimtų nuostabių grįžimų į visavertį gyvenimą istorijų liudininke. Bendruomenės vadovo, kun. Kęstučio Dvarecko teigimu, požiūris į priklausomybes vis dar gana stipriai stereotipizuojamas, į jas nežiūrima, kaip į ligą, dėl to dažnai nusiviliama. Bendruomenė „Aš esu“ dirba kompleksiškai: tiek su pačiais priklausomais asmenimis, tiek su jų artimaisiais, taiko dvylikos žingsnių programą, padeda šiems žmonėms spręsti kylančias tiek psichologines, tiek socialines problemas ir stengiasi priimti kiekvieną, kuris kreipiasi pagalbos.

Kaip rašo šios bendruomenės specialistai: „puikiai suprantame, kad absoliuti dauguma priklausomų asmenų ir jų artimieji yra ne tik fiziškai, dvasiškai, bet ir finansiškai išsekinti šios ligos. Todėl stengiamės, kad sveikimo kelionė mūsų bendruomenėje jiems būtų dovana, avansas, kurį vėliau galės savanoriškai atiduoti padėdami kitiems. Deja, šiemet mums teko pripažinti, kad bendruomenei nepakanka lėšų net įprastam asketiškam gyvenimui. Tikime, kad yra mūsų darbui neabejingų žmonių ir kartu galime kurti sveikesnę ir geresnę visuomenę.“

Turime puikią galimybę parodyti, kad mokame ne tik kartu švęsti valstybines šventes, bet ir būti solidaria bendruomene. Pasinaudokime galimybe per šią Gavėnia prisidėti prie labai svarbios „Aš esu“ bendruomenės veiklos.

Prisidėti galima keliais būdais:

  • Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ priklausomų žmonių bendruomenė „Aš Esu“ kartu su LRT kviečia visus mus antrąją Šv.Velykų dieną į Vilniuje, Vaidilos teatre organizuojamą paramos bendruomenei koncertą.
  • Įsigydami bilietą į šį koncertą prisidėsime prie pagalbos priklausomybės ligų paliestoms šeimoms. Bilietus įsigyti galite čia:
  • Skambinant trumpuoju numeriu 1454 ir paaukojant „Aš esu“ bendruomenei 2 eurus. Pervedant paramą VA „Caritas“ priklausomų asmenų bendruomenei „Aš esu“, Šv. Stepono g. 37, Vilnius. SEB Bankas LT13 7044 0600 0764 9090.
Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą