Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 9d. 14:10

Aštunta Nomedos Marčėnaitės ir Mariaus Jonučio paroda galerijoje „Meno niša“

Mariaus Jonučio darbas „Gyvūnas“
Galerijos „Meno niša“ nuotr. / Mariaus Jonučio darbas „Gyvūnas“

Gegužės 11 d., trečiadienį, 18 val. Vilniaus galerijoje „Meno niša“ atidaroma Nomedos Marčėnaitės ir Mariaus Jonučio parodą. Tai jau 53-ioji bendra menininkų paroda. Nomeda pristatys keramikos kūrinius, Marius – tapybą.

„Jau aštuntą pavasarį „Meno nišoje“ rodysime savo darbus. Tokia lyg ir tradicinė ataskaita tiems, kurie juos žiūri. Kad dar gyvi, kad dar kažką darome“, – sakė M.Jonutis.

Žinomų Lietuvos menininkų kūriniai visada užkrečia gera nuotaika ir pozityviomis emocijomis. Svarbiausias jų kūryboje yra žmogus, meilė žmogui, ir jį supančiai aplinkai. „Mylėk. Tarnauk. Globok.“ parodoje prabils Nomedos Marčėnaitės lipdiniai, primenantys žaislinį pasaulį. M. Jonučio kūriniuose taip pat atviros emocijos ir noras jomis pasidalyti su jį supančia aplinka išeinant už savo susikurto pasaulio ribų.

Galerijos „Meno niša“ nuotr./Nomedos Marčėnaitės darbas „Mylėk“
Nomedos Marčėnaitės darbas „Mylėk“

„Dar vis džiaugiuosi, kad esu dailininkas, nereikia man salų Margaritų, kiekvieną rytą galiu pasprukti į savo susikurtą pasaulį, gražinti jį, tobulinti, jame trumpam pamiršti, kad gyvenimas anapus nėra visada tobulas. O to netobulo paišyti nesinori, atsiprašau, bet kodėl turėčiau. Džiugina spalvos, elektrinio pjūklo birbimas, formos iš nieko atsiradimai. Jei kas ateisite, jei žiūrėsite, labai jums ačiū, nes dirbu jums ir sau“, – kalbėjo jis.

Pasidžiaugti paprasto pasaulio grožiu perteiktu Nomedos Marčėnaitės ir Mariaus Jonučio akimis galerijoje „Meno niša“ (J. Basanavičiaus g. 1/13) galima nuo gegužės 11 d. Galerija dirba: antradienė – penktadienį 12 – 19 val., šeštadienį 12 – 16 val. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“