Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atiduos duoklę garsiajam G.Gershwinui

Koncerte susijungs džiazo klasika ir jaunų muzikų energija bei naujos idėjos.
Koncerte susijungs džiazo klasika ir jaunų muzikų energija bei naujos idėjos.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Trečiadienio vakarą Lietuvos džiazo federacija vilniečius kviečia į projekto „Glorious Gershwin“ koncertą klube „Havana Social Club“. Koncerte susijungs džiazo klasika ir jaunų muzikų energija bei naujos idėjos.

George‘as Gershwinas laikomas vienu ryškiausių XX a. Amerikos kompozitorių. „Summer Time“, „Someone To Watch Over Me“, „The Man I Love“ yra ne tik Gershwino vizitinė kortelė, bet ir visos tuometinės Amerikos gyvenimo atspindys. Sužavėti Gershwino nuotaikomis Daiva Starinskaitė, Andrejus Polevikovas, Vytis Nivinskas ir Darius Rudis parengė programą „Glorious Gershwin“, kurioje rado vietos tiek tradiciniam, tiek šiuolaikiniam džiazui.

Dauguma aranžuočių sukūrė A.Polevikovas. Jis – patyręs džiazo pianistas, grojantis įvairių stilių muziką, nuolat koncertuojantis su įvairiais Lietuvos bei užsienio muzikantais. Koncerte savo balsu klausytojui beribį G.Gershwino melodijų pasaulį atskleis D.Starinskaitė – atvira muzikiniams eksperimentams dainininkė ir unikalaus vokalo savininkė. Kontrabosu pritars šio instrumento meistras, ryškus Lietuvos jaunosios kartos muzikas V.Nivinskas, o būgnus muš ryškus ir daug kam žinomas būgnininkas Darius Rudis.

Koncerto pradžia trečiadienį, 20 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Džiazas