Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 balandžio 29d. 14:28

Atvelykio šventėje – vaikų sukurti darbeliai ir liaudiškos tradicijos

Labdaros mugė „Angelų vaikai – su meile Jums“ šį kartą bus su Atvelykio atspalviais.
Labdaros mugė „Angelų vaikai – su meile Jums“ šį kartą bus su Atvelykio atspalviais.

Šeštadienį, balandžio 30 d., Vilniaus mokytojų namai kartu su Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga kviečia į tradicinę šventę – labdaros mugę „Angelų vaikai – su meile Jums“. Šį kartą mugė bus su Atvelykio atspalviais.

Šventėje ketina dalyvauti 25 Lietuvos specialiųjų ugdymo įstaigų ir pensionatų auklėtiniai bei jų mokytojai. Mugėje jie prekiaus savo sukurtais įvairiais darbeliais nuo mažyčių molinių gėlių iki spalvingų velykinių kiaušinių ar gana išradingų bei originalių papuošalų. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje šventė šurmuliuos nuo 11 iki 16 val.

Pasak renginio dalyvių, ši mugė jiems – didelė šventė, kuriai ruošiamasi nuo gruodžio, vos grįžus iš panašaus kalėdinio renginio Mokytojų namuose. Visi darbeliai sukurti su didžiule meile ir atsakomybe. Gautos lėšos už parduotus rankdarbius atitenka autoriams ir mokykloms, kuriose jie mokosi. Vėliau pinigai panaudojami mokyklų reikmėms, įvairinant besimokančiųjų popamokinį laiką, suteikiant daugiau galimybių kurti.

Renginio metu mugės dalyviams ir visiems tądien užeisiantiems į kiemelį bus parengta smagi Atvelykio dvasią atitinkanti muzikinė programa. Gros ir dainuos Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos bigbendas, Artūro Noviko džiazo studijos kolektyvai, Broniaus Jonušo muzikos mokyklos popgrupė „DO RE MI FA“, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos auklėtiniai.

Magiškąją pasaulio pusę atskleis iliuzionistas Mantas Wizardas. Su Atvelykio tradicijomis supažindins Vilniaus mokytojų namų folkloro ansambliai „Reketukas“ ir „Srauna“. Atvykę mažieji vilniečiai galės išsimarginti veidą, piešti, ridenti margučius, varžytis, kuris velykinis margutis stipriausias ir gražiausias. Taip pat bus mokomasi linijinių ir breiko šokių, vyks fotosesija, bus galima apžiūrėti Lietuvos jaunųjų gamtininkų atvežtą egzotinių gyvūnų parodą.

Vilniaus mokytojų namai kartu su Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga šventę-labdaros mugę „Angelų vaikai – su meile Jums“ rengia septintus metus. Žiemą, antrą gruodžio šeštadienį, vyksta kalėdinis renginys, o po Velykų – Atvelykio mugė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 2 Vaikai Atvelykis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/