Dabar populiaru
Publikuota: 2015 lapkričio 13d. 16:23

„AudioGourmet 2015“: kelios tonos garso aparatūros už kelis milijonus eurų

„AudioGourmet2014“
Org. nuotr. / AudioGourmet2014-MMS_04_FON9944_2000px

Kaip ryte atidarius langą smagu įkvėpti gryno oro, taip gerai muzikai smagu kvėpuoti per gerą garso aparatūrą!

Todėl jau šį savaitgalį, nuo pat penktadienio prasideda melomanų Kalėdos: lietuviai, latviai, estai, danai, anglai ir vokiečiai į Vilnių suveš kelias tonas pačios pačiausios garso technikos, leidybinės firmos prekiaus vinilais ir kompaktais, įgudę kalbėtojai kalbės apie muziką, gitaras ir skambesį, o kiečiausi lietuvoje baristos, kavos gurmanai Taste Map – vaišins visus superine kava. Ir dar vakarais – koncertai. Estai ir latviai mums pavydi, todėl važiuoja pas mus.

Lapkričio 13-15 dienomis, Vilniuje, RadissonBlu Hotel Lietuva konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20. Jau 6-tą kartą. 16 įmonių, 14 kambarių, apie 50 garso sistemų, arti 150 demonstruojamų prekių ženklų.

Į renginį patartina atsinešti savo mėgstamos muzikos įrašų (CD, SACD, DVD-A ar vilnilinių plokštelių) ir viską išbandyti asmeniškai. Tai gyva, neįpareigojanti, draugiška paroda tikriems bendraminčiams, puiki proga susitikti, pasišnekėti.

Aparatūrą demonstruos aukščiausios klasės Lietuvos salonai iš Kauno, Klaipėdos bei Vilniaus: „Hi End Collection“, „Hi-Fi Centras“, „Muzikinis garažas“, „Muzikos magijos salonas“, „Audiokomponentai“, „Lyra“, „Garso harmonija“. Lietuvos gamintojai „AudioSolutions“, „CP Audio Projects“, „Rada Electronics“ bei „Jukeboxaudio“ turės savo atskiras ekspozicijas. Atskirą kambarį turės svečiai iš Latvijos „Pro 1 Stage“ bei Estijos „Digisound“. Taip pat į parodą atvyksta įspūdingo dizaino daniškų kolonėlių „PodSpeakers“ ir „Clint“ atstovai bei latviškas egzotiškos išvaizdos bei konstrukcijos kolonėles „Onda Ligera“ demonstruosiantis gamintojas.

Specialiai į parodą iš Anglijos jau atskrido ir „Audio Note UK“ specialistas Mario Binner, o netrukus nusileis ir „Q Acoustics“ atstovo Laurence Turner lėktuvas.

Šiemet parodoje – kaip niekad daug gamintojų iš Lietuvos. Pamatysime ir 145 000 eurų kainuojančias lietuviškas kolonėles, ir lempinius stiprintuvus, ir net rankų darbo lietuviškas akustines gitaras!

Šiemet parodoje – kaip niekad daug gamintojų iš Lietuvos. Pamatysime ir 145 000 eurų kainuojančias lietuviškas kolonėles, ir lempinius stiprintuvus, ir net rankų darbo lietuviškas akustines gitaras!

Ypatingas parodos svečias – Winter&Winter muzikos įrašų leidyklos įkūrėjas iš Miuncheno, specialiai Rūdninkų knygyno rūpesčiu prikalbintas atvykti į Lietuvą. Dave Douglas, Paul Motian, Jim Black, Fred Frith, Uri Caine, Steve Coleman, Cassandra Wilson, Greg Osby, Django Bates ir kitus žymius atlikėjus ant ypatingos kokybės vinilo bei CD leidžiantis vokietis Stefan Winter angliškai papasakos ir čia pat pademonstruos savo požiūrį į skambesį bei palankumą visiškai analoginiam įrašymo būdui.

Pagarsėjęs gurmanas ir metalistas, rašytojas ir protmūšininkas Aidas Puklevičius parodos konferencijoje samprotaus apie nelengvą dalią rinktis: žmoną, vyno rūšį, mėgstamą muziką, aparatūrą ar kaklaraištį ryte. Renkantis mūsų laukia neišvengiama kančia bei agonija.

Vinilo turgelis

Parodoje bus galima įsigyti vinilo plokštelių – čia veiks vinilo turgelis su šimtais naujų ir senesnio leidimo plokštelių. Lietuvos leidėjų zonoje bus Zona Records archyvo, Ledo Tako, Dangaus leidinių, taip pat Rūdninkų knygyno, Phono.lt bei Vinilo studijos gėrybių.

 

Daugiau informacijos — www.audiogourmet.lt

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

05:03
01:30
02:50

Maistas

Kinas